AcuSense Technologia Hikvision

AcuSesnse HIKVISION

Technologia AcuSense wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia, aby wyposażyć firmy i właścicieli domów w inteligentne narzędzia, które przeniosą bezpieczeństwo na wyższy poziom, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

 1. Szybkość
  AcuSense wykrywa zagrożenia w czasie rzeczywistym i wysyła alarmy na telefony komórkowe użytkowników, co pozwala na szybką reakcję.
 2. Dokładność
  Technologia AcuSense odróżnia ludzi i pojazdy od innych poruszających się obiektów, dzięki czemu pracownicy ochrony mogą skoncentrować się na rzeczywistych zagrożeniach
 3. Wydajność
  Co więcej, ta technologia nakłada „etykiety” na materiał wideo, umożliwiając szybkie i łatwe wyszukiwanie zdarzeń bez potrzeby ręcznego przeglądania plików.
 4. Optymalizacja
  Kamery smart z technologią AcuSense cechuje łatwość w montażu i konfiguracji – porównywalna z instalacją konwencjonalnych kamer. Co więcej, nakłady pracy i koszty są znacząco zredukowane.

Dzięki temu możesz pomóc swoim klientom w przejściu na innowacyjne systemy kamer do monitoringu. To rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji — przy niewielkich dodatkowych kosztach.

Produkty AcuSense znajdziesz również 👉🏻 TUTAJ

Jak działa AcuSense?

Technologia ta wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji widzenia maszynowego, które są wbudowane w kamery bezpieczeństwa oraz rejestratory wideo Hikvision. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalne zwiększenia bezpieczeństwa domu i firmy. Zobacz poniższy diagram aby dowiedzieć się jak to działa.

Scenariusze zastosowań tej technologii

Klienci HIKVISION korzystają z produktów z tą technologią w wielu różnych scenariuszach, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w działalności biznesowej. Dzięki takiej technologii można chronić przestrzenie w środku i na zewnątrz, dlatego też monitoruj:

 • Domy
 • Fabryki
 • Magazyny
 • Sklepy
 • Parkingi

Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ oraz TUTAJ

Jak AcuSense pomaga rozwijać Twój biznes? 

Odpowiedź jest prosta: dzięki AcuSense możesz pomóc swoim klientom przejść na innowacyjne, oparte na sztucznej inteligencji funkcje bezpieczeństwa – przy niewielkim koszcie przyrostowym dla ich firmy. A ponieważ dzięki tej technologii mogą oni osiągnąć znaczną poprawę bezpieczeństwa i wzrost wydajności, decyzje klientów o zakupie są zazwyczaj łatwe do uzasadnienia i szybko przynoszą zwrot z inwestycji. 

Zaoferuj AcuSense-enabled camerasNVRs, i DVRs swoim klientom, aby przynosić korzyści na trzy kluczowe sposoby: 

Źródło informacji: Hikvision Poland