Niezastąpiona, inteligentna kamera DarkFighter

W asortymencie firmy Format-MS nie mogło zabraknąć inteligentnych i dopracowanych pod każdym względem kamer z serii DarkFighter. Biorąc pod uwagę informacje o tym, że większość włamań oraz innych aktów wandalizmu wydarza się nocą, firma Hikvision jako ceniony na całym świecie producent monitoringu wizyjnego postanowiła stworzyć urządzenia pozwalające na namierzenie najmniejszych detali. Nowoczesna technologia wykorzystana w modelach umożliwia nagrywanie obrazu w znakomitej jakości, na którym bez problemu określić można rysy twarzy lub ubiór podejrzanej osoby, kolor czy model auta, jakim przyjechała, jak również oznaczenia na tablicy rejestracyjnej. Klientów z woj. podlaskiego, a także sąsiadujących regionów zapraszamy do poznania szczegółów oferty dotyczącej kamer DarkFighter!

Kamera z technologią DarkFighter – dlaczego warto się w nią zaopatrzyć?

Żywe odcienie, ekstremalna ostrość oraz podwyższona jasność obrazu to kwestie, dzięki którym kamery DarkFighter sprawdzają się doskonale do monitoringu przestrzeni publicznych, jak i prywatnych. Modele polecane są do nagrywania między innymi ulic, parków, lasów, terenu lotnisk, zakładów przemysłowych, magazynów, a także podwórek. Klienci cenią je za szereg praktycznych funkcji, takich jak:

  • wielokrotny zoom optyczny (w niektórych urządzeniach aż do 36x) – pozwala na przybliżenie widoku bez strat jakości obrazu, dzięki czemu umożliwia przyglądanie się konkretnym punktom,
  • odporność na wilgoć – proponowane modele mają wysoką klasę szczelności, dzięki czemu są w pełni odporne na wodę i zapylenie,
  • automatycznie śledzenie – funkcja inteligentnej detekcji klasyfikuje poruszający się obiekt, a także wykrywa twarz, po czym obraca się oraz śledzi każdy ruch danej osoby, zwierzęcia czy pojazdu.

Wybierz jeden z dostępnych modeli kamery DarkFighter, aby cieszyć się równie wyraźnym monitoringiem zarówno w ciągu dnia, jak i nocy!

Format-MS – wiodący dystrybutor systemów zabezpieczeń

Oferowane kamery Hikvision z serii DarkFighter są trwałym i sprawdzonym rozwiązaniem, dlatego służą przez wiele sezonów. Polecamy je osobom potrzebującym monitoringu do dużych obiektów, jak również mniejszych nieruchomości. Jako specjaliści w branży dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, a także szeroką gamą produktów, przy czym zawsze służymy fachowym doradztwem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja Klientów, z tego powodu gwarantujemy nie tylko terminową wysyłkę artykułów pod wskazany adres, ale też wsparcie w procesie projektowania instalacji i jej realizacji. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, którym kierujemy się w trakcie przygotowywania wyceny, jak również dalszej współpracy.

Do składania zamówień na kamery DarkFighter bądź inne urządzenia znajdujące się w asortymencie firmy Format-MS zachęcamy Klientów biznesowych, w tym instalatorów, elektryków, informatyków, projektantów, architektów, deweloperów, konserwatorów, zarządców budynków i nie tylko. Zapraszamy!