Niezastąpiona, inteligentna kamera DarkFighter

W asortymencie firmy Format-MS nie mogło zabraknąć inteligentnych i dopracowanych pod każdym względem kamer z serii DarkFighter. Biorąc pod uwagę informacje o tym, że większość włamań oraz innych aktów wandalizmu wydarza się nocą, firma Hikvision jako ceniony na całym świecie producent monitoringu wizyjnego postanowiła stworzyć urządzenia pozwalające na namierzenie najmniejszych detali. Nowoczesna technologia wykorzystana w modelach umożliwia nagrywanie obrazu w znakomitej jakości, na którym bez problemu określić można rysy twarzy lub ubiór podejrzanej osoby, kolor czy model auta, jakim przyjechała, jak również oznaczenia na tablicy rejestracyjnej. Klientów z woj. podlaskiego, a także sąsiadujących regionów zapraszamy do poznania szczegółów oferty dotyczącej kamer DarkFighter!

Kamera z technologią DarkFighter – dlaczego warto się w nią zaopatrzyć?

Żywe odcienie, ekstremalna ostrość oraz podwyższona jasność obrazu to kwestie, dzięki którym kamery DarkFighter sprawdzają się doskonale do monitoringu przestrzeni publicznych, jak i prywatnych. Modele polecane są do nagrywania między innymi ulic, parków, lasów, terenu lotnisk, zakładów przemysłowych, magazynów, a także podwórek. Klienci cenią je za szereg praktycznych funkcji, takich jak:

  • wielokrotny zoom optyczny (w niektórych urządzeniach aż do 36x) – pozwala na przybliżenie widoku bez strat jakości obrazu, dzięki czemu umożliwia przyglądanie się konkretnym punktom,
  • odporność na wilgoć – proponowane modele mają wysoką klasę szczelności, dzięki czemu są w pełni odporne na wodę i zapylenie,
  • automatycznie śledzenie – funkcja inteligentnej detekcji klasyfikuje poruszający się obiekt, a także wykrywa twarz, po czym obraca się oraz śledzi każdy ruch danej osoby, zwierzęcia czy pojazdu.

Wybierz jeden z dostępnych modeli kamery DarkFighter, aby cieszyć się równie wyraźnym monitoringiem zarówno w ciągu dnia, jak i nocy!

Format-MS – wiodący dystrybutor systemów zabezpieczeń

Oferowane kamery Hikvision z serii DarkFighter są trwałym i sprawdzonym rozwiązaniem, dlatego służą przez wiele sezonów. Polecamy je osobom potrzebującym monitoringu do dużych obiektów, jak również mniejszych nieruchomości. Jako specjaliści w branży dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, a także szeroką gamą produktów, przy czym zawsze służymy fachowym doradztwem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja Klientów, z tego powodu gwarantujemy nie tylko terminową wysyłkę artykułów pod wskazany adres, ale też wsparcie w procesie projektowania instalacji i jej realizacji. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, którym kierujemy się w trakcie przygotowywania wyceny, jak również dalszej współpracy.

Do składania zamówień na kamery DarkFighter bądź inne urządzenia znajdujące się w asortymencie firmy Format-MS zachęcamy Klientów biznesowych, w tym instalatorów, elektryków, informatyków, projektantów, architektów, deweloperów, konserwatorów, zarządców budynków i nie tylko. Zapraszamy!

Nowoczesna kamera DarkFighter

W sprzedaży posiadamy kamery DarkFighter marki Hikvision, które umożliwiają zapis obrazu i dźwięku na dysku HDD lub karcie microSD. Proponujemy modele wyposażone w technologię kompresji H.265+ zapewniającą szybkie przesyłanie oraz efektywne przechowywanie danych, co minimalizuje konieczność częstego oczyszczania nośników. Niezwykle czułe na ruch urządzenia, dzięki systemowi DarkFighter pracują znakomicie nawet w słabych warunkach oświetleniowych, na przykład w porach wieczornych bądź nocą. Niezależnie od tego, czy jesteś zarządcą nieruchomości i szukasz niezawodnego sprzętu dla osiedla mieszkaniowego, czy zawodowo zajmujesz się montażem instalacji CCTV – skontaktuj się z nami i dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów firmy Format-MS!

Kopułkowe i tubowe kamery DarkFighter

Starannie przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę kamer DarkFighter marki HIKVISION, w której znaleźć można modele kopułkowe oraz tubowe. Pierwsze z nich charakteryzują się minimalistycznym designem i stanowią dyskretne elementy monitoringu przeznaczone do montażu na suficie lub ścianie. Drugi typ urządzeń ma dłuższą ogniskową, dzięki czemu pozwala na uzyskanie większego powiększenia, co więcej świetnie sprawdza się na zewnątrz, gdzie zwykle instaluje się go na ścianie czy stalowym słupie. W naszym asortymencie znaleźć można kamery IP z serii DarkFighter kompatybilne z aplikacją mobilną Hik-Connect – pozwalającą na wygodne zarządzanie sprzętem oraz monitorowanie posesji w czasie rzeczywistym z telefonu, z dowolnego miejsca na świecie. W Format-MS służymy fachowym doradztwem i dostarczamy najwyższej jakości sprzęt. Klientów z Podlasia, województw sąsiadujących, a także całej Polski zapraszamy do współpracy!