Kamery z nową technologią

Smart Hybrid Light

Dodatkowe oświetlenie umożliwia kamerom bezpieczeństwa wyraźne widzenie w słabo oświetlonym otoczeniu. Konwencjonalne kamery z podczerwienią zapewniają czarno-biały obraz, co zwykle powoduje utratę szczegółów. Podczas gdy kamery z białym światłem oferują kolorowe obrazy, gdy światło jest zawsze włączone, może to przeszkadzać w niektórych konkretnych scenariuszach.

Aby rozwiązać te problemy, firma Hikvision stworzyła nowe podejście do technologii dodatkowego oświetlenia – Smart Hybrid Light. Kamery z funkcją Smart Hybrid Light oferują trzy tryby dodatkowego oświetlenia: Tryb IR, tryb światła białego i tryb inteligentny. Użytkownicy mogą wybrać idealny tryb oświetlenia dla swojej aplikacji i konkretnego środowiska.

Smart-Hybrid-Light-Technology_how-work_02-new

Jak działają kamery z Smart Hybrid Light?

Kamery bezpieczeństwa wyposażone w inteligentne oświetlenie hybrydowe pozwalają użytkownikom elastycznie przełączać się między trzema dodatkowymi trybami oświetlenia, odpowiadającymi praktycznie każdej potrzebie lub zastosowaniu.

1. Tryb IR
Oświetlenie IR jest zawsze włączone, a obraz wideo pozostaje czarno-biały (w nocy).

2. Tryb światła białego
Światło białe jest zawsze włączone, a kamera rejestruje obraz w kolorze 24/7.

3. Tryb inteligentny
W tym trybie, gdy w obszarze nie ma żadnego celu, kamera wykorzystuje tylko światło podczerwone, które jest niewidoczne dla ludzkiego oka i przyjazne dla środowiska. Gdy pojawia się cel, kamera automatycznie uruchamia białe światło, co skutkuje obrazowaniem w żywych kolorach z wyraźnymi szczegółami. W trybie inteligentnym można korzystać z ogólnego bezpieczeństwa i odpowiedniej elastyczności.

Smart Hybrid Light - 1
Smart Hybrid Light - 2
Smart Hybrid Light - 3