SATEL z nowościami w ofercie – Poznaj 4 nowe produkty.

Nowości w ofercie SATEL

Dziś mamy przyjemność podzielić się ekscytującymi nowościami od renomowanej marki SATEL. Zawsze dbająca o innowacje firma wprowadziła do swojej oferty aż 4 nowe produkty, które sprawią, że systemy bezpieczeństwa staną na jeszcze wyższym poziomie. Bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do prezentacji nowości.

CR-MF5 – Klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych

 • Klawiatura CR-MF5 to nie tylko elegancki design, ale przede wszystkim zaawansowane funkcje. Z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych (standard MIFARE) stanowi idealne rozwiązanie do współpracy z centralami INTEGRA. Klawisze o białym podświetleniu nadają jej nowoczesny wygląd, a możliwość pracy autonomicznej dodaje elastyczności.

CR-MF3 – Czytnik kart zbliżeniowych

 • Kolejna propozycja marki SATEL to czytnik kart zbliżeniowych CR-MF3. Szary kolor i zgodność ze standardem MIFARE to cechy, które wyróżniają ten produkt. Doskonała współpraca z centralami INTEGRA oraz możliwość pracy autonomicznej sprawiają, że CR-MF3 to niezawodny partner w kwestii bezpieczeństwa.

SO-PRG-B – Programator kart MIFARE

 • Bezpieczeństwo wymaga elastyczności, dlatego SATEL prezentuje programator kart MIFARE – SO-PRG-B. To narzędzie pozwala na łatwe i szybkie programowanie kart, zapewniając pełną kontrolę nad systemem.

MC-DF3-2 – Karta zbliżeniowa MIFARE DESFire EV3 2k

 • Ostatnia, ale równie istotna nowość to karta zbliżeniowa MC-DF3-2. Działa na częstotliwości 13,56 MHz i obsługuje standard MIFARE DESFire EV3 2k. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Te cztery nowości marki SATEL to kroki w stronę nowoczesności, innowacyjności i bezpieczeństwa. Dzięki nim, zarządzanie systemami bezpieczeństwa staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do bliższego zapoznania się z tymi produktami, które z pewnością podniosą Wasze doświadczenia związane z bezpieczeństwem. SATEL idzie z duchem czasu, tworząc produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Program CR Soft służy do programowania ustawień urządzeń kontroli dostępu z czytnikiem MIFARE® (CR-MF5 i CR MF-3). Jest przeznaczony również do programowania kart MIFARE – wymagany jest programator SO-PRG.

 • praca w środowisku Windows 7/8/10
 • programowanie urządzeń z czytnikiem MIFARE: CR-MF5CR-MF3
 • współpraca z programatorem kart SO-PRG
  • programowanie kart MIFARE
  • odczyt danych kart MIFARE