Systemy kontroli dostępu – Białystok

Systemy kontroli dostępu, KD (także Access Control) to najnowsze urządzenia do kontrolowania przepływem osób w obiekcie. Systemy inteligentnego zarządzania dostępem osób w obiekcie to gwarancja bezpieczeństwa. Już dzisiaj w swojej ofercie posiadamy rozwiązania bezdotykowe. 

Oferujemy produkty światowych marek, co gwarantuje skuteczność wybieranych rozwiązań. 

Systemy kontroli dostępu – poznaj ofertę firmy Format-MS w Białymstoku

Potrzebujesz nowoczesnego, zewnętrznego zamka szyfrowego, zbliżeniowego czytnika, urządzeń oświetlenia awaryjnego lub innych systemów zabezpieczeń, które nigdy Cię nie zawiodą? W Format-MS znajdziesz profesjonalne rozwiązania z zakresu kontroli dostępu. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i najlepsze urządzenia oraz akcesoria, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie.

Zadaniem systemów kontroli dostępu jest ochrona strzeżonego obszaru przed wejściem osób nieupoważnionych oraz skuteczny monitoring poszczególnych pomieszczeń czy stref. Stosowanie tego typu urządzeń zalecane jest między innymi w zakładach produkcyjnych i przemysłowych, biurowcach, obiektach handlowych i rządowych, bankach, urzędach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Dzięki specjalnie opracowanym systemom możliwa jest kontrola dostępu do danego obszaru. Zainstalowane w wyznaczonych miejscach urządzenia kontrolują dostęp i pozwalają na poruszanie się po obiekcie wyłącznie osobom do tego upoważnionym. Możliwość nadawania lub ograniczania prawa dostępu ma tylko administrator.

Jeśli szukasz urządzeń przeznaczonych do kontroli dostępu, które są łatwe w instalacji i obsłudze, a do tego pozwalają na szybką modernizację systemu oraz aktualizację oprogramowania – sprawdź ofertę firmy Format-MS z Białegostoku!

Sprawdź oferowane produkty naszych partnerów:

Nie znaleziono żadnych pól.