Nasza Propozycja

NASZE DOŚWIADCZENIE ORAZ KWALFIKACJE ZESPOŁU, POZWALAJĄ NAM REALIZOWAĆ PROJEKTY ABSOLUTNIE KAŻDEGO RODZAJU, NIEZALEŻNIE OD ZŁOŻONOŚCI.

 

 

 

 

ZABEZPIECZENIA MIEJSKIE I WIELKOMIEJSKIE

Z nami monitoring miejskiej przestrzeni publicznej wkracza w inny wymiar technologiczny. Sprawdź jak możesz zabezpieczyć swoje miasto.

Dzięki naszej propozycji Twoja inwestycja zyska na znaczeniu a jej prestiż zostanie znaczeni podniesiony. Proponujemy systemy automatyki budynkowej najdoskonalsze na rynku.

ETAP PROJEKTOWANIA I OFERTOWANIA
Zaproponujemy rozwiązania odpowiadające potrzebom zapytania. Zaoferujemy warunki rozliczania dopasowane do indywidualnych potrzeb.
KONTAKT Z KLIENTEM OSTATECZNYM
Wypożyczamy sprzęt na potrzeby prezentacji. Proponujemy merytoryczne opracowanie całej prezentacji wraz z materiałami informacyjnymi dla Klienta ostatecznego.
ATRAKCYJNY SYSTEM RABATOWY
Doceniamy lojalną współpracę : oferujemy dodatkowe punkty rabatowe oraz dostęp do specjalnych pakietów zakupowych.
BOGATA OFERTA PRODUKTÓW

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i stanowią przykłady z różnych przedziałów cenowych. Nasze produkty pochodzą tylko od najlepszych i sprawdzonych producentów.

SZKOLENIA
Szkolimy profesjonalistów. Gwarantujemy dostęp do źródeł wiedzy. Proponujemy szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Nasi prelegenci zawsze reprezentują naszych partnerów produktowych.
OTWARTOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ
By skutecznie odnaleźć się w wymagających realiach rynkowych jesteśmy otwarci na ciągłe zmiany oraz elastyczni w podejściu do naszego klienta.

KAŻDY PROJEKT JEST DLA NAS WAŻNY. SPRAWDŹ!