Bezpieczeństwo w budynku — zarówno mieszkalnym, jak i należącym do prywatnego przedsiębiorstwa — zależy m.in. od zastosowania nowoczesnych, niezawodnych, praktycznych systemów zabezpieczeń. Chronią one przed intruzami, a jednocześnie pozwalają łatwo kontrolować to, kto i kiedy może wejść na teren posesji. Jednym ze szczególnie popularnych rozwiązań w ostatnich latach są wideodomofony stanowiące wygodną, a przy okazji efektywną metodę kontroli dostępu, co standardowe domofony. W naszej firmie dostarczamy więc urządzenia IP renomowanej na rynku zabezpieczeń marki BCS. To jeden z najbardziej zaufanych producentów systemów tego typu.

Nowoczesne wideodomofony BCS wykorzystujące protokół IP

Wideodomofony IP marki BCS pozwalają na przesyłanie sygnału audio-wideo umożliwiającego zdalne otwieranie drzwi do budynku, bramy wjazdowej lub furtki wraz z opcją komunikacji z osobą wchodzącą na posesję oraz podglądem w czasie rzeczywistym. Wyróżnia je wykorzystywanie protokołu IP, znanego z sieci komputerowych. Dzięki temu mogą one przesyłać sygnał nie tylko do panelu sterującego, ale też do urządzeń podłączonych przewodowo do domowego bądź firmowego Internetu albo do sprzętu mobilnego z dedykowaną aplikacją. Sprawia to, że użytkowanie wideodomofonu IP od BCS okazuje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze niż standardowych systemów, pozwalając m.in. na otwieranie drzwi czy podgląd za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfony lub po prostu z komputera.

Łatwa konfiguracja i wszechstronność zastosowań wideodomofonów IP

Aby móc korzystać z zalet wideodomofonów IP od BCS, konieczne jest podłączenie systemu do domowego lub firmowego Internetu — przewodowo bądź bezprzewodowo, zależnie od wybranego modelu urządzenia. Sama konfiguracja nie sprawia jednak żadnych problemów, podobnie jak łatwy montaż, w tym również w ramach modernizacji istniejącego systemu zabezpieczeń. Wideodomofon IP BCS znakomicie sprawdzi się zatem w budownictwie mieszkaniowym, na przykład w domach jednorodzinnych albo blokach mieszkalnych, ale też w przedsiębiorstwach prywatnych czy instytucjach publicznych.

Wideodomofony IP BCS dla budynków mieszkalnych i firm

W firmie Format-MS dostarczamy najnowsze propozycje uznanej marki BCS, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów stawiających na połączenie bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Wideodomofony IP cechują się intuicyjną obsługą, solidnym wykonaniem obudów gwarantującym wieloletnią trwałość, licznymi funkcjonalnościami, a także opcją połączenia z wieloma monitorami jednocześnie. Zapraszamy do kontaktu projektantów, instalatorów, przedsiębiorców, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ale nie tylko.