Bezpieczeństwo w budynku — zarówno mieszkalnym, jak i należącym do prywatnego przedsiębiorstwa — zależy m.in. od zastosowania nowoczesnych, niezawodnych, praktycznych systemów zabezpieczeń. Chronią one przed intruzami, a jednocześnie pozwalają łatwo kontrolować to, kto i kiedy może wejść na teren posesji. Jednym ze szczególnie popularnych rozwiązań w ostatnich latach są wideodomofony stanowiące wygodną, a przy okazji efektywną metodę kontroli dostępu, co standardowe domofony. W naszej firmie dostarczamy więc urządzenia IP renomowanej na rynku zabezpieczeń marki BCS. To jeden z najbardziej zaufanych producentów systemów tego typu.

Nowoczesne wideodomofony BCS wykorzystujące protokół IP

Wideodomofony IP marki BCS pozwalają na przesyłanie sygnału audio-wideo umożliwiającego zdalne otwieranie drzwi do budynku, bramy wjazdowej lub furtki wraz z opcją komunikacji z osobą wchodzącą na posesję oraz podglądem w czasie rzeczywistym. Wyróżnia je wykorzystywanie protokołu IP, znanego z sieci komputerowych. Dzięki temu mogą one przesyłać sygnał nie tylko do panelu sterującego, ale też do urządzeń podłączonych przewodowo do domowego bądź firmowego Internetu albo do sprzętu mobilnego z dedykowaną aplikacją. Sprawia to, że użytkowanie wideodomofonu IP od BCS okazuje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze niż standardowych systemów, pozwalając m.in. na otwieranie drzwi czy podgląd za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfony lub po prostu z komputera.

wideodomofony ip bcs
wideodomofony ip bcs

Łatwa konfiguracja i wszechstronność zastosowań wideodomofonów IP

Aby móc korzystać z zalet wideodomofonów IP od BCS, konieczne jest podłączenie systemu do domowego lub firmowego Internetu — przewodowo bądź bezprzewodowo, zależnie od wybranego modelu urządzenia. Sama konfiguracja nie sprawia jednak żadnych problemów, podobnie jak łatwy montaż, w tym również w ramach modernizacji istniejącego systemu zabezpieczeń. Wideodomofon IP BCS znakomicie sprawdzi się zatem w budownictwie mieszkaniowym, na przykład w domach jednorodzinnych albo blokach mieszkalnych, ale też w przedsiębiorstwach prywatnych czy instytucjach publicznych.

Wideodomofony IP BCS dla budynków mieszkalnych i firm

W firmie Format-MS dostarczamy najnowsze propozycje uznanej marki BCS, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów stawiających na połączenie bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Wideodomofony IP cechują się intuicyjną obsługą, solidnym wykonaniem obudów gwarantującym wieloletnią trwałość, licznymi funkcjonalnościami, a także opcją połączenia z wieloma monitorami jednocześnie. Zapraszamy do kontaktu projektantów, instalatorów, przedsiębiorców, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ale nie tylko.

Zalety — wideodomofony IP

BCS funkcjonuje w branży nowoczesnych rozwiązań z obszaru CCTV oraz kontroli dostępu od 2008 roku. W ciągu wielu lat swojego działania ta polska marka zdobyła uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i poza granicami Polski. Wideodomofony IP, należące do jej popularnych produktów, charakteryzują się:

  • wysoką jakością obrazu oraz dźwięku,
  • intuicyjną obsługą (w tym także za pomocą urządzeń mobilnych),
  • łatwą instalacją i wieloma możliwościami rozbudowy systemu.

Zalety urządzeń produkowanych przez BCS sprawiają, że należą one do najczęściej wybieranych rozwiązań.

wideodomofony ip bcs
wideodomofony ip bcs
wideodomofony ip bcs

Wielofunkcyjne wideodomofony IP marki BCS

Wiele modeli wideodomofonów IP marki BCS poza standardowymi funkcjami takimi jak komunikacja audio i wideo umożliwia również:

  • wykonywanie zdjęć oraz nagrań,
  • pogląd obrazu z kamery bez konieczności uruchamiania panelu umieszczonego przy drzwiach,
  • otwieranie bram, furtek lub innych wejść zamykanych elektronicznie.

Wszystkie funkcje systemu wideodomofonowego mogą być obsługiwane za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na smartfonach i tabletach.

Wideodomofony IP BCS w ofercie Format-MS

W ofercie Format-MS znajduje się wiele różnorodnych wideodomofonów IP. Urządzenia, które zachęcają do zakupu swoją wysoką jakością, świetnie sprawdzą się jako część domowego systemu zabezpieczeń. Nasi pracownicy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania, a także udzielić fachowych porad, dzięki czemu wybranie odpowiedniego modelu będzie znaczenie łatwiejsze. Zachęcamy do zamówienia u nas wideodomofonów IP BCS.