Zainwestowanie w monitoring jest bardzo ważne dla różnego rodzaju firm, ale w przypadku wysypisk śmieci ma ono szczególne znaczenie. Obserwacja tego rodzaju obiektów to bowiem obowiązek zarządzających nimi przedsiębiorców regulowany przepisami prawnymi. Instalacja takiego systemu ma nie tylko pomóc w nadzorowaniu wszystkiego, co dzieje się na terenie zakładu, zapobiec kradzieży firmowego mienia lub wtargnięciu osób nieupoważnionych, lecz także zapewnić ochronę przed pożarem składowiska albo zanieczyszczeniem środowiska przez odpady. Odpowiadając więc na potrzeby Klientów z tej branży, w firmie Format-MS przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę monitoringu dla wysypisk śmieci, który pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa na ich terenie.

Nowoczesny monitoring dla wysypisk śmieci od Format-MS

Oferta monitoringu wysypisk śmieci dostępna w naszej firmie składa się z nowoczesnych kamer przemysłowych, a także wszelkiego niezbędnego osprzętu umożliwiającego całodobową obserwację terenu składowiska. Proponujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od sprawdzonych światowych producentów takich jak Hikvision, BCS czy SATEL, co stanowi gwarancję niezawodnego działania bez względu na warunki atmosferyczne lub porę dnia. Ponadto kamery do monitoringu wysypisk śmieci, zależnie od modelu, dysponują dodatkowymi udogodnieniami, w tym termowizją albo wodoodporną obudową, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się o ich trwałość ani funkcjonalność.

Profesjonalne doradztwo w zakresie systemów telewizji przemysłowej

Wymagania dotyczące monitoringu wysypisk śmieci zostały określone prawnie i obowiązują każdego przedsiębiorcę zajmującego się składowaniem rozmaitych odpadów. Nie masz pewności, jaki system telewizji przemysłowej będzie odpowiedni do charakteru Twojej działalności? Skontaktuj się ze specjalistami z Format-MS! Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru właściwego monitoringu wysypiska śmieci — zapraszamy!

Monitoring wysypisk śmieci

Wysypisko śmieci to teren, który stanowi potencjalne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Biorąc pod uwagę zdarzenia związane z podpaleniami składowisk, weszła w życie ustawa wprowadzająca obowiązek monitoringu takich miejsc. Szczegółowo określone parametry jakości obrazu, sposobów rejestracji oraz czasu przechowywania nagrań, nie pozwalają właścicielom lub zarządcom wysypisk na dowolne dobranie sprzętu nagrywającego.

Monitoring wysypisk śmieci kamerami dzień-noc

Monitoring wysypisk śmieci musi nieprzerwanie rejestrować obraz przez całą dobę. Niezbędna jest zatem techniczna możliwość dostosowania się sprzętu do natężenia światła oraz rozdzielczość obrazu umożliwiająca identyfikację osób niezależnie od pory dnia. Ustawa oblikuje także do trzymania nagrań do wglądu minimum przez miesiąc, co nakłada obowiązek zainwestowania w odpowiednią przestrzeń dyskową. Naszym Klientom oferujemy jedynie sprzęt najwyższej jakości, który spełnia wszystkie normy opisane w ustawie.