Do najistotniejszych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa na terenie różnego rodzaju obiektów należy awaryjne oświetlenie zapasowe. Pozwala ono na szybkie, a także bezpieczne opuszczenie budynku w przypadku wystąpienia awarii podstawowego źródła światła lub dokończenie ważnych, rozpoczętych już procesów. W naszej firmie proponujemy zatem niezawodne systemy awaryjnego oświetlenia zapasowego idealne na przykład dla przedsiębiorstw albo obiektów użyteczności publicznej.

Awaryjne oświetlenie zapasowe jako pomoc w trakcie ewakuacji

Podstawowym zadaniem systemów awaryjnego oświetlenia zapasowego, których dystrybucją zajmujemy się w firmie Format-MS, jest zapewnienie odpowiedniej ilości światła w sytuacji zagrożenia lub awarii. Z tego powodu instalacje tego rodzaju muszą być podłączone do niezależnego źródła energii elektrycznej; konieczne jest również zadbanie o odpowiednią jasność awaryjnego oświetlenia zapasowego, aby spełniało ono swoje zadanie nawet w trudnych warunkach.

Systemy awaryjnego oświetlenia zapasowego od Format-MS

W naszej firmie specjalizujemy się w dystrybucji awaryjnego oświetlenia zapasowego spełniającego wszystkie niezbędne normy związane ze źródłami światła ewakuacyjnego. Doskonale wiemy bowiem, że od niezawodnego, a także prawidłowego działania tego rodzaju systemu może zależeć zdrowie oraz życie ludzi. W zakresie awaryjnego oświetlenia zapasowego obsługujemy zarówno duże projekty, jak i niewielkie realizacje na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Podlasia.

Specjaliści od awaryjnego oświetlenia zapasowego

Od ponad 30 lat działamy na rynku systemów zabezpieczeń, oferując szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, w tym awaryjnego oświetlenia zapasowego. Stawiamy na nieustanne poszerzanie wiedzy, a także profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki indywidualnemu podejściu, najwyższym kwalifikacjom oraz ofercie wysokiej klasy systemów zaufały nam już tysiące Klientów. Zapraszamy do nawiązania współpracy!