Do najistotniejszych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa na terenie różnego rodzaju obiektów należy awaryjne oświetlenie zapasowe. Pozwala ono na szybkie, a także bezpieczne opuszczenie budynku w przypadku wystąpienia awarii podstawowego źródła światła lub dokończenie ważnych, rozpoczętych już procesów. W naszej firmie proponujemy zatem niezawodne systemy awaryjnego oświetlenia zapasowego idealne na przykład dla przedsiębiorstw albo obiektów użyteczności publicznej.

Awaryjne oświetlenie zapasowe jako pomoc w trakcie ewakuacji

Podstawowym zadaniem systemów awaryjnego oświetlenia zapasowego, których dystrybucją zajmujemy się w firmie Format-MS, jest zapewnienie odpowiedniej ilości światła w sytuacji zagrożenia lub awarii. Z tego powodu instalacje tego rodzaju muszą być podłączone do niezależnego źródła energii elektrycznej; konieczne jest również zadbanie o odpowiednią jasność awaryjnego oświetlenia zapasowego, aby spełniało ono swoje zadanie nawet w trudnych warunkach.

Systemy awaryjnego oświetlenia zapasowego od Format-MS

W naszej firmie specjalizujemy się w dystrybucji awaryjnego oświetlenia zapasowego spełniającego wszystkie niezbędne normy związane ze źródłami światła ewakuacyjnego. Doskonale wiemy bowiem, że od niezawodnego, a także prawidłowego działania tego rodzaju systemu może zależeć zdrowie oraz życie ludzi. W zakresie awaryjnego oświetlenia zapasowego obsługujemy zarówno duże projekty, jak i niewielkie realizacje na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Podlasia.

Specjaliści od awaryjnego oświetlenia zapasowego

Od ponad 30 lat działamy na rynku systemów zabezpieczeń, oferując szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, w tym awaryjnego oświetlenia zapasowego. Stawiamy na nieustanne poszerzanie wiedzy, a także profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki indywidualnemu podejściu, najwyższym kwalifikacjom oraz ofercie wysokiej klasy systemów zaufały nam już tysiące Klientów. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Wybierz awaryjne oświetlenie zapasowe i zapewnij bezpieczną drogę ewakuacji

Ucieczka z zagrożonego terenu w kompletnych ciemnościach jest trudna i niebezpieczna. Światło pozwala lepiej orientować się w przestrzeni, a także szybciej trafić do wyjścia. Jeżeli zastanawiasz się, czy w Twojej firmie pracownicy mają zapewnione odpowiednie zapasowe awaryjne oświetlenie — skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz w niej niezawodne, nowoczesne rozwiązania, pozwalające zadbać o bezpieczeństwo, zdrowie, a nawet ludzkie życie w przypadku awarii głównych źródeł prądu.

Format-MS — Twój partner w dopasowaniu i zakupie niezawodnego awaryjnego oświetlenia zapasowego

Tylko sprawdzone rozwiązania mają szansę zadziałać w kryzysowej sytuacji. Dlatego też nie stawiamy na tanie, słabej jakości awaryjne oświetlenie zapasowe. Wiemy, że tam, gdzie szybko potrzebne jest dodatkowe źródło zasilania, nie można iść na kompromis. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzonych dostawców, co do których mamy pełne zaufanie. Dołącz do grona zadowolonych, dobrze chronionych Klientów — podejmij współpracę z firmą Format-MS w dziedzinie systemów zabezpieczeń już dziś.

Awaryjne oświetlenie zapasowe w Twojej firmie

W sytuacji zagrożenia pożarowego zwykle w budynku automatycznie odcina się zasilanie elektryczne. Oznacza to, że przestają działać nie tylko biurowe komputery, drukarki czy telefony, ale też windy i oświetlenie pomieszczeń oraz korytarzy. To jednak wiąże się z kolejnym zagrożeniem, jakim jest spowolniona ewakuacja pracowników. Po zmroku albo w obiekcie, w którym z różnych przyczyn nie ma okien lub światło słoneczne ma ograniczony zasięg, niezbędne jest awaryjne oświetlenie zapasowe. Skontaktuj się z Format-MS, by zaprojektować instalację odpowiadającą przepisom.

Elementy systemu awaryjnego oświetlenia zapasowego

Awaryjne oświetlenie zapasowe okazuje się przydatne nie tylko w razie zagrożenia pożarowego, ale też w przypadku awarii głównego źródła zasilania. Aby możliwa była szybka i bezpieczna ewakuacja, oświetlenie awaryjne musi być zasilane ze źródła, które działać będzie niezależnie od głównej instalacji. Sprawdź ofertę Format-MS, by wyposażyć biuro w niezbędne elementy systemu i tym samym stworzyć bezpieczne warunki na różne okoliczności.