Wideodomofony IP i domofony – Białystok

Wideodomofony nowoczesne, designerskie, systemowe. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania do domków, apartamentowców, bloków czy biurowców.  Rozwiązania na każdą kieszeń oraz okoliczność. Oferujemy produkty światowych marek, co gwarantuje skuteczność wybieranych rozwiązań. 

Wideodomofony – przewodowe i IP

Wideodomofony to nowoczesna i bardziej funkcjonalna alternatywa dla klasycznych domofonów. Można spotkać je w wielu obiektach biurowych, firmach czy samowystarczalnych i inteligentnych domach. Zapewniają nie tylko doskonałą komunikację głosową, ale w zależności od wersji pozwalają na przykład na zdalne otwieranie bramy lub furtki, podgląd posesji na żywo czy uruchamianie rolet. Niektóre modele wyposażone mogą być również w bezprzewodowe kamery z podczerwienią czy czujnik ruchu. Naszym Klientom oferujemy wideodomofony następujących producentów: VIDOS, BCS oraz HIKVISION.

Wideodomofony IP marki BCS – wysoka jakości monitora oraz panelu zewnętrznego

Innowacyjne wideodomofony znacząco usprawniają codzienne życie i zwiększają bezpieczeństwo. Dzięki nim można szybko ocenić ewentualne zagrożenie bez wychodzenia z obiektu. W Format-MS proponujemy niezawodne wideodomofony IP znanej marki BCS. To bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz konfiguracji urządzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Wideodomofony BCS można dowolnie rozbudować o pełne, bardziej zaawansowane systemy monitoringu.

Domofony i wideodomofony — Białystok

Domofon to podstawowe narzędzie do kontroli wejść i wyjść osób w domach wielorodzinnych czy biurowcach, znane od lat i używane powszechnie. Wraz z rozwojem technologii wideodomofony zaczęły zajmować ich miejsce w budynkach firmowych, posesjach prywatnych czy apartamentowcach. Obecnie oba urządzenia są ogólnodostępne, jednak warto wybrać najlepszy, którego funkcje zaspokoją wszystkie potrzeby użytkowników robiąc rzetelne porównanie domofonów. Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczeń i monitoringu naszym Klientom z Białegostoku oraz okolic oferujemy jedynie sprzęt wyprodukowany przez wiodących producentów w branży.

Wideodomofony IP — BCS i inne marki

Oprócz wysokiej klasy wideodomofonów IP firmy BCS dystrybuujemy i montujemy urządzenia HikVision, Urmet, Optex, Vidos czy Commax. W zależności od potrzeb Klienta oraz wielkości realizowanego projektu doradzimy najlepszy sprzęt dla danej inwestycji. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych przedsięwzięć dla firm, jak i pojedynczych zleceń dla Klientów indywidualnych. Profesjonalny zespół fachowców gwarantuje opiekę przed- i posprzedażową na najwyższym poziomie.

Domofony — Białystok. Zaufaj doświadczeniu

Od niemal 30 lat zaopatrujemy Klientów z Białegostoku oraz okolic w domofony, wideodomofony IP oraz inne urządzenia monitoringu i kontroli dostępu. Bogate doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam dotrzeć do najlepszych dostawców sprzętu, a tym samym oferować jedynie sprawdzone, niezawodne produkty oraz systemy automatyki domowej czy telewizji przemysłowej. Polecamy również wideodomofony sterowane zdalnie — doskonały wybór dla miłośników nowoczesnych technologii i funkcji inteligentnego domu.

Format-MS to partner najlepszych na rynku firm tworzących rozwiązania dla domu i przemysłu w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu. Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiązania do domów, mieszkań i biur — solidne wideodomofony

W FORMAT-MS zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań do monitoringu i kontroli dostępu. Oferujemy między innymi wideodomofony przewodowe oraz bezprzewodowe, które z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, czy są potrzebne do domów, mieszkań, magazynów, firm bądź biur — sprawdzą się w każdym miejscu w Białymstoku lub innej miejscowości w woj. podlaskim.

Porównanie domofonów dostępnych w naszej ofercie

Stawiamy na jakość oraz niezawodność proponowanych rozwiązań, dlatego w sprzedaży posiadamy urządzenia wyłącznie cenionych na rynku marek, takich jak VIDOS, BCS, Hikvision czy Urmet. Wśród nich polecamy wideodomofony IP wyposażone w moduł wi-fi, które z uwagi na wyjątkowo prosty, sprawny montaż, a także możliwość łączenia z wieloma odbiornikami mobilnymi zwiększają komfort użytkowania. Oferujemy też klasyczne modele instalowane za pomocą kabla — odporne na próby przejęcia sygnału oraz funkcjonujące nawet w przypadku awarii internetu. Dzięki umieszczonym na stronie www informacjom z łatwością porównają Państwo ceny, jak również parametry poszczególnych domofonów. W przypadku wątpliwości służymy fachowym doradztwem i Klientów z Białegostoku czy innych miast zachęcamy do kontaktu!

Nowoczesne domofony — Białystok

Wideodomofony oraz domofony dostępne w ofercie FORMAT-MS to urządzenia do montażu podtynkowego lub natynkowego wyróżniające się ponadczasowym designem. Dzięki nim będą mogli Państwo całodobowo monitorować wjazd na teren prywatny i mieć pełną kontrolę dostępu do różnych budynków czy pomieszczeń. Proponujemy wideodomofony wyposażone w wiele praktycznych funkcji na przykład umożliwiające archiwizację materiału bądź integrację z systemem alarmowym. Klientów z Białegostoku bądź innych miejscowości zachęcamy do sprawdzenia dostępnych w ofercie produktów!

Sprawdź oferowane produkty naszych partnerów:

Nie znaleziono żadnych pól.