Wideodomofony IP i domofony – Białystok

Wideodomofony nowoczesne, designerskie, systemowe. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania do domków, apartamentowców, bloków czy biurowców.  Rozwiązania na każdą kieszeń oraz okoliczność. 

Oferujemy produkty światowych marek, co gwarantuje skuteczność wybieranych rozwiązań. 

Wideodomofony – przewodowe i IP

Wideodomofony to nowoczesna i bardziej funkcjonalna alternatywa dla klasycznych domofonów. Można spotkać je w wielu obiektach biurowych, firmach czy samowystarczalnych i inteligentnych domach. Zapewniają nie tylko doskonałą komunikację głosową, ale w zależności od wersji pozwalają na przykład na zdalne otwieranie bramy lub furtki, podgląd posesji na żywo czy uruchamianie rolet. Niektóre modele wyposażone mogą być również w bezprzewodowe kamery z podczerwienią czy czujnik ruchu. Naszym Klientom oferujemy wideodomofony następujących producentów: VIDOS, BCS oraz HIKVISION.

Wideodomofony IP marki BCS – wysoka jakości monitora oraz panelu zewnętrznego

Innowacyjne wideodomofony znacząco usprawniają codzienne życie i zwiększają bezpieczeństwo. Dzięki nim można szybko ocenić ewentualne zagrożenie bez wychodzenia z obiektu. W Format-MS proponujemy niezawodne wideodomofony IP znanej marki BCS. To bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz konfiguracji urządzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Wideodomofony BCS można dowolnie rozbudować o pełne, bardziej zaawansowane systemy monitoringu.

Domofony i wideodomofony — Białystok

Domofon to podstawowe narzędzie do kontroli wejść i wyjść osób w domach wielorodzinnych czy biurowcach, znane od lat i używane powszechnie. Wraz z rozwojem technologii wideodomofony zaczęły zajmować ich miejsce w budynkach firmowych, posesjach prywatnych czy apartamentowcach. Obecnie oba urządzenia są ogólnodostępne, jednak warto wybrać najlepszy, którego funkcje zaspokoją wszystkie potrzeby użytkowników robiąc rzetelne porównanie domofonów. Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczeń i monitoringu naszym Klientom z Białegostoku oraz okolic oferujemy jedynie sprzęt wyprodukowany przez wiodących producentów w branży.

Wideodomofony IP — BCS i inne marki

Oprócz wysokiej klasy wideodomofonów IP firmy BCS dystrybuujemy i montujemy urządzenia HikVision, Urmet, Optex, Vidos czy Commax. W zależności od potrzeb Klienta oraz wielkości realizowanego projektu doradzimy najlepszy sprzęt dla danej inwestycji. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych przedsięwzięć dla firm, jak i pojedynczych zleceń dla Klientów indywidualnych. Profesjonalny zespół fachowców gwarantuje opiekę przed- i posprzedażową na najwyższym poziomie.

Domofony — Białystok. Zaufaj doświadczeniu

Od niemal 30 lat zaopatrujemy Klientów z Białegostoku oraz okolic w domofony, wideodomofony IP oraz inne urządzenia monitoringu i kontroli dostępu. Bogate doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam dotrzeć do najlepszych dostawców sprzętu, a tym samym oferować jedynie sprawdzone, niezawodne produkty oraz systemy automatyki domowej czy telewizji przemysłowej. Polecamy również wideodomofony sterowane zdalnie — doskonały wybór dla miłośników nowoczesnych technologii i funkcji inteligentnego domu.

Format-MS to partner najlepszych na rynku firm tworzących rozwiązania dla domu i przemysłu w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź oferowane produkty naszych partnerów:

Nie znaleziono żadnych pól.