Jesteś u nas pierwszy raz?

Jesteś u nas pierwszy raz? W Format-MS przygotowaliśmy dla Ciebie same ciekawe propozycje, które gwarantują możliwość szybkiego rozwoju w branży systemów zabezpieczeń. Jesteś instalatorem? Projektantem? Informatykiem? Zarządzasz systemami zabezpieczeń w swojej firmie? A może jesteś deweloperem lub administrujesz wspólnoty mieszkaniowe czy spółdzielnie?

Z nami rozwiniesz swoją ofertę i otrzymasz najlepsze rozwiązania. W naszym portfolio są tylko sprawdzone urządzenia, największych marek na rynku systemów zabezpieczeń.

Dzięki szkoleniom, które proponujemy naszym partnerom dowiesz się o najnowszych możliwościach sprzętowych prosto od najlepszych specjalistów w branży systemów zabezpieczeń. Nasi Klienci otrzymują od nas wsparcie na każdym etapie swojego projektu. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji technicznej, opracowaniu prezentacji, dostępie do produktów demo.  

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -7

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. 

U nas jesteś zawsze mile widziany.

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -5

Wspieramy. 

Zawsze i na każdym etapie projektu.

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -2

Szkolimy

Tylko z wykwalifikowanymi specjalistami.

Kim jesteśmy?

Format-MS to firma z największym doświadczeniem w dziedzinie systemów zabezpieczeń na rynku białostockim oraz szerszych okolicach.  

Dostarczamy urządzenia na drobne projekty, wierzymy że dla naszych Klientów są one najważniejsze. Obsługujemy również projekty instytucjonalne, wielkomiejskie, wieloobiektowe. Nic już nas nie zaskoczy. Dzięki nam będziesz pewny swoich realizacji.

Stanowimy zespół specjalistów, którzy tylko czekają na Twoje pomysły i wspólne realizacje. Nasi partnerzy otrzymują od nas wsparcie na każdym etapie projektu. Jesteśmy od pomocy przy tworzeniu niezbędnej dokumentacji, poprzez doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu, aż po wsparcie przy opracowaniu prezentacji lub wdrażaniu inwestycji. 

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -4

Rozwiązujemy problemy. 

U nas znajdziesz rozwiązanie.

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -3

Oferujemy. 

Tylko sprawdzone urządzenia największych marek na rynku systemów zabezpieczeń.

Jesteś u nas pierwszy raz - Format-MS -6

Odpowiadamy.

Na każde zapytanie.

Tylko przejrzyste formy współpracy

Aby współpraca z nami była łatwa, przejrzysta, czyli przyjemna, oferujemy naszym partnerom różne możliwości zakupowe. Nie generujemy problemów tam gdzie ich nie powinno być.

Stali Klienci otrzymują dostęp do platformy B2B, gdzie na bieżąco kontrolują swoje zamówienia. Drobne zakupy można zrobić w naszym sklepie on-line. Aby było to jeszcze prostsze udostępniliśmy do tego celu aplikację mobilną.  

Każdego Klienta i każdą jego sprawę traktujemy indywidualnie.  W naszym przypadku to nie pusty frazes.

Z nami po prostu dobrze współpracować

Przyjdź do nas na kawę! U nas Miło Cię widzieć!

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Nie czekaj. Zadzwoń. Napisz. Albo po prostu przyjdź. 

A może chcesz dla nas pracować?

A my jeszcze o tym nie wiemy?

Śmiało, napisz: marketing@format-ms.pl.

dzień otwarty z HIKVISION - format-ms -17