SDIP-20-AD0 nowy gigabitowy adapter PoE od ATTE

SDIP-20-AD0 - 1

SDIP-20-AD0 Ogólna charakterystyka

Produkt SDIP-20-AD0 jest nowym modelem przetwornicy obniżającej napięcie, który uwzględnia większość uwag, które otrzymaliśmy od instalatorów.

Adapter SDIP-20-AD0 przeznaczony jest do zasilania dodatkowych urządzeń poprzez linię PoE lub obniżenie napięcia PoE obecnego we wtyku RJ45 przy przepustowości 10/100/1000Mbps.

Jeden zestaw zworek pozwala wybrać wartość napięcia wyjściowego DC przetwornicy na poziomie 5V, 12V lub 24V.

Drugi zestaw zworek odpowiada za konfigurację zasilania dostępnego w porcie wyjściowym LAN. Pozwala na przeniesienie na wyjście zasilania PoE z wejścia, obniżeniu napięcia PoE do ustawionego zworkami w przetwornicy lub wyłączeniu zasilania i pozostawieniu tylko transmisji LAN.

Adapter jest przeznaczony do współpracy ze switchem PoE pracującym w standardzie 802.3at/af lub PoE PASSIVE.

Najważniejsze różnice w stosunku do wcześniejszych rozwiązań:

  • port wejściowy jak i wyjściowy zapewniają transmisję LAN (LAN + PoE) z prędkością 1000Mbps
  • w jednym urządzeniu łączymy funkcjonalności całej rodziny przetwornic serii ASDC-12-xx-HS

Przykładowe zastosowanie

Zasilanie urządzenia Passive PoE 24V z linii PoE 48V – Gigabit

Przykładowe zastosowania:

Więcej informacji można znaleźć 👉🏻 TUTAJ

Uwagi:

  • Sumaryczna moc pobierana przez podłączone do adaptera odbiorniki nie może przekroczyć budżetu mocy oferowanego przez switch zasilający.
  • Przed podłączeniem odbiornika należy się upewnić jaki jest właściwy poziom napięcia PoE oraz na których parach powinno zostać podane zasilanie.
  • Przed podłączeniem odbiorników PoE PASSIVE (np. anteny WiFi) upewnij się, że wartość napięcia oraz polaryzacja na pinach RJ45 switcha lub adaptera zasilającego są zgodne z wartościami dopuszczanymi przez odbiornik.
  • Podanie niewłaściwego napięcia zasilającego, błędnej polaryzacji lub dobór złych par zasilających może skutkować niestabilną pracą lub w niektórych przypadkach uszkodzeniem urządzenia.

Źródło informacji: ATTE POWER