NOWOŚĆ w ofercie ROGER

Roger - MC16-LRC - 1

MC16-LRC Kontroler dostępu do szafek

Kontroler MC16-LRC umożliwia realizację elektronicznej kontroli dostępu do szafek i schowków w ramach systemu kontroli dostępu i automatyki RACS 5.

Kontroler MC16-LRC jest przeznaczony do elektronicznej kontroli dostępu do szafek i schowków w ramach systemu RACS 5, który jest odpowiedzialny za zarządzanie dostępem i automatyką.

Roger - MC16-LRC - 2

Charakterystyka ogólna

Kontroler jest kompatybilny sprzętowo z modułem MC16-PAC, który służy do kontroli dostępu, i oferuje takie same możliwości obsługi czytników i modułów rozszerzeń, co główny kontroler MC16. Płyta główna kontrolera może obsłużyć do 8 szafek, jednak w przypadku większej ilości wymagane jest dołączenie zewnętrznych ekspanderów we/wy.

Użytkownik uzyskuje dostęp do szafki poprzez identyfikację na czytniku przypisanym do danej szafki. Istnieje możliwość skonfigurowania systemu tak, aby pojedynczy czytnik obsługiwał wiele lub wszystkie szafki. W takiej konfiguracji kontroler analizuje uprawnienia użytkownika i otwiera tylko te szafki, do których ma dostęp.

Zarządzanie

Zarządzanie i monitorowanie systemu szafek odbywa się z poziomu tego samego oprogramowania, co zarządzanie dostępem do przejść. Obydwa systemy korzystają z tej samej bazy danych i listy użytkowników, co pozwala na efektywne zarządzanie nimi.

Kontroler MC16-LRC jest dostępny w trzech wersjach licencji, które pozwalają na obsługę 16, 32 lub 64 szafek.

Dostępne wersje i oznaczenia

MC16-LRC-16
Kontroler dostępu do szafek i schowków; licencja na 16 szafek


MC16-LRC-32
Kontroler dostępu do szafek i schowków; licencja na 32 szafki


MC16-LRC-64
Kontroler dostępu do szafek i schowków; licencja na 64 szafki

Roger - MC16-LRC - 1
Roger - MC16-LRC - 2
Roger - MC16-LRC - 3