Wideodomofony

Wideodomofony: w naszej ofercie znajdziesz produkty, które najlepiej sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesny design to ważny argument dla Klienta końcowego. Produkty, które oferujemy to połączenie niezawodności z najnowszymi trendami wizualnymi.

Oferta wideodomofonów oraz produktów powiązanych jest tak szeroka, że znajdziesz propozycje z każdej półki cenowej. Nasi specjaliści dopasują najważniejsze funkcjonalności do postawionych przez Ciebie oczekiwań. Wideodomofony obecnie są podstawą niemal każdej inwestycji mieszkaniowej, niezależnie czy jest to budynek wielomieszkaniowy czy realizacja domku jednorodzinnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawierającą najlepsze i tym samym najbardziej popularne rozwiązania z dziedziny wideodomofonów.

Wideodomofony BCS

Nowość zaproponowana ostatnio przez markę BCS to 2-przewodowy system dedykowany na przykład do budownictwa jednorodzinnego. Produkt ten umożliwi chociażby zamianę starego domofonu analogowego na wideodomofon IP najnowszej generacji. Dzięki takiej możliwości mamy upgrade przestarzałego systemu do wersji wideo HD, a także możliwość integracji z systemem telewizji przemysłowej i to co jest jeszcze ważne aplikację mobilną. Cała zamiana odbywa się bez potrzeby wymiany okablowania. 

Po ofertę produktową BCS zapraszamy 👉🏻 TUTAJ

Najnowsze produkty w ofercie:

wideodomofony - bcs - 1
BCS-PAN1702S-S
wideodomofonów - bcs - 2
BCS-MON7600B-2

Wideodomofony VIDOS

VIDOS ONE to system wideodomofonowy oparty na technologii IP

Ważną cechą systemu VIDOS ONE jest modułowa konstrukcja, która idealnie sprawdza się podczas tworzenia własnej (czyli oczywiście tej najlepszej) wersji zestawu. Taki customizowany zestaw dopasuje się do wszelkich oczekiwań oraz potrzeb klienta końcowego. 

Ten system daje wiele możliwości. Chociażby nie ma problemu aby zintegrować go z innymi systemami bezpieczeństwa. VIDOS ONE świetnie uzupełnia inwestycję wyposażoną już w system alarmowy, kontrolę dostępu czy urządzenia telewizji przemysłowej, dodając nowe funkcjonalności. Te dodatkowe funkcjonalności zagwarantują Twojemu klientowi spokój.

VIDSOS ONE może również spełniać wszelkie podstawowe założenia jako samodzielny system wideodomofonowy. Rozwiązania VIDOS ONE pasują zarówno do instalacji jedno i kilku rodzinnych, ale również spełnią szerokie oczekiwania rozbudowanych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść oraz portiernią.

Dodatkowym atutem wideodomofonów VIDOS jest powiązana z systemem, intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne. Ta funkcjonalność dodaje komfort obsługi zdalnej całego zainstalowanego systemu wideodomofonowego. Aplikacja mobilna umożliwi podgląd oraz rejestrację obrazu, a także sterowanie wejściem/wyjściem. 

Po ofertę na wideodomofony VIDOS zapraszamy 👉🏻 TUTAJ

Wideodomofony HIKVISION

O ofercie wideodomofonów marki HIKVISION niedawno pisaliśmyTUTAJ. Warto jednak przypomnieć o wideodomofonach drugiej generacji, ponieważ zyskują coraz większą popularność wśród wyborów naszych Klientów. Gamą oferty wideodomofonów marki HIKVISION rozszerza się o nowe urządzenia oraz dodatkowe rozwiązania:monitory z systemem Android, stacje bramowe typu Villa czy stacje typu all-in-one z funkcją rozpoznawania twarzy.

Do dyspozycji naszych klientów w ofercie HIKVISION jest system modułowy w nowej odsłonię, którego podstawą jest stacja bramowa serii DS-KD8003. Nowością jest wykończenie tego produktu, jest bowiem wykonane ze stali szczotkowanej. Nie sposób niezauważyć, że urządzenie zyskuje zupełnie nowy wygląd, który można uznać za trend w nadchodzącym okresie.

Nowa seria zyskała dodatkowe oznaczenia S (jak Steel) wpisane na końcu symbolu produktu.

Broszura informacyjna:

 
Wideodomofony HIKVISION DS-KD8003

Dowiedz się więcej na temat naszej
oferty wideodomofonowej
👉🏻 TUTAJ