Wideodomofony Hikvision 2.0

Wideodomofony Hikvision

W ofercie są dostępne monitory z systemem Android, stacje bramowe Villa czy stacje typu all-in-one z rozpoznawaniem twarzy. Przedstawiamy nową odsłonę systemu modułowego Hikvision opartego o stację bramową serii DS-KD8003. Nowa wersja zyskała wykończenie ze stali szczotkowanej, co nadaje urządzeniom zupełnie nowy, tym samym poszukiwany na rynku wygląd.

Interkom wizyjny zwiększa możliwości z zakresu monitoringu, podnosząc poziom bezpieczeństwa codziennej przestrzeni użytkowników. Warto zwrócić uwagę, że otrzymujemy dodatkową funkcję stworzenia centrum reagowania w sytuacjach nagłych. System wprowadza funkcję kontroli dostępu, wzmacniając poczucie swobody i bezpieczeństwa w domu. Co więcej, technologia Hikvision mająca na celu usuwanie dodatkowych pogłosów zapewnia wysoką jakość transmisji dźwięku.  Wszystkimi funkcjami można z łatwością zarządzać z poziomu intuicyjnej aplikacji mobilnej. 

Warto zapoznać się z pełną ofertą wideodomofonów HIKVISION drugiej generacji.

 

Wideodomofony HIKVISION DS-KD8003

Moduł główny KD8003 występuje w dwóch wersjach: znanej już z jednym przyciskiem wywołania oraz nowej bez przycisku (model NS), czyli kluczowymi elementami tej wersji są kamera oraz mikrofon i głośnik. W ofercie pojawiły się też dopasowane wizualnie moduły wykonawcze: klawiatura numeryczna oraz wizytownik z 6 przyciskami wywołania.

Produkty powiązane z Wideodomofony HIKVISION

2-Wire Series

Łatwy do zainstalowania system interkomowy, który wymaga tylko dwóch przewodów do zasilania, audio, wideo, transmisji danych sygnałów sterujących.

Seria IP

Produkty wideodomofonowe serii IP mogą być stosowane w szerokiej gamie scenariuszy, w tym w mieszkaniach i domach na przedmieściach.

4-Wire Series (Analog)

Produkty analogowe są popularnym wyborem dla rozwiązań mieszkaniowych, tworząc więcej bezpieczeństwa i spokoju dla Twojego domu.

Dzwonki

Dzwonek do drzwi zapewnia funkcje takie jak podstawowy interkom, alarm, kontrola dostępu i zdalne sterowanie, aby zagwarantować użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę przy wysokiej opłacalności.

Zestawy

Produkty potrzebne do stworzenia kompletnego systemu wideodomofonowego są dostarczane w tych gotowych do użycia zestawach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu bezpośredniego z działem obsługi Klienta firmy  Format-MS 👉🏻 KONTAKT