Wideodomofony

Wideodomofony

Wideodomofony – przewodowe i IP Białystok

Wideodomofony to nowoczesna i bardziej funkcjonalna alternatywa dla klasycznych domofonów. Można spotkać je w wielu obiektach biurowych, firmach czy samowystarczalnych i inteligentnych domach. Zapewniają nie tylko doskonałą komunikację głosową, ale w zależności od wersji pozwalają na przykład na zdalne otwieranie bramy lub furtki, podgląd posesji na żywo czy uruchamianie rolet. Niektóre modele wyposażone mogą być również w bezprzewodowe kamery z podczerwienią czy czujnik ruchu. Naszym Klientom oferujemy wideodomofony następujących producentów: VIDOS, BCS oraz HIKVISION.

Wideodomofony IP marki BCS – wysoka jakości monitora oraz panelu zewnętrznego

Innowacyjne wideodomofony znacząco usprawniają codzienne życie i zwiększają bezpieczeństwo. Dzięki nim można szybko ocenić ewentualne zagrożenie bez wychodzenia z obiektu. W Format-MS proponujemy niezawodne wideodomofony IP znanej marki BCS. To bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz konfiguracji urządzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Wideodomofony BCS można dowolnie rozbudować o pełne, bardziej zaawansowane systemy monitoringu.

Wideodomofony to już standard wyposażenia nowo-budowanych projektów. Z naszą ofertą wychodzimy między innymi do deweloperów oferujących nowe powierzchnie mieszkaniowe, którym proponujemy projektowanie systemów wielolokatorskich oraz doradztwo przy wyborze różnego rodzaju urządzeń uzupełniających. Można wybrać domofony przewodowe lub IP. Dzięki rozwiązaniom bezprzewodowym, możemy łączyć się z naszym wideodomofonem z każdego miejsca na ziemi. Oferujemy również: panele zewnętrzne, unifony, zawory, elektrozaczepy, monitory.