Nowości od Vanderbilt // nowy system bezprzewodowy

Vanderbilt przedstawia nowości produktowe, które na pewno warto znać.

Kliknij. Nie czekaj.

NOWY

SYSTEM BEZPRZEWODOWY SPC

 

WMAG ORAZ WMAG-I

BEZPRZEWODOWE MAGNETYCZNE CZUJNIKI STYKOWE // WIRELESS MAGNETIC CONTACT DETECTORS

 

Magnetyczne detektory stykowe WMAG i WMAG-I firmy Vanderbilt bezproblemowo łączą styl i bezpieczeństwo, dzięki czemu są produktem wiodącym w swojej klasie. Instalator może wybrać odpowiedni wykrywacz, w zależności od rodzaju powierzchni docelowej i aplikacji. WMAG jest cienki i stylowy i można go zainstalować w kilka sekund, podczas gdy WMAG-I obsługuje okablowanie zewnętrznego urządzenia wejściowego. Urządzenia te można łatwo zamontować, łatwo sparować i łatwo skonfigurować, co pozwala zminimalizować czas instalacji. Ponadto oba urządzenia wykorzystują ulepszoną, niskoprądową technologię RF, zapewniającą doskonałą komunikację i zapewniającą długą żywotność baterii.

Pobierz broszurę produktową: TUTAJ

WPIR ORAZ WPIR-CRT

BEZPRZEWODOWE CZUJNIKI RUCHU 12M // 12M WIRELESS MOTION DETECTORS

 

Vanderbilt WPIR i WPIR-CRT bezproblemowo łączą styl i bezpieczeństwo, dzięki czemu są produktem wiodącym w swojej klasie. Urządzenia te mają zasięg wykrywania 12 metrów i mogą być skonfigurowane do użycia w dowolnym środowisku, ustanawiając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenia są łatwe w montażu, łatwe do sparowania i łatwe do skonfigurowania, co zapewnia minimalizację czasu instalacji. Ponadto oba urządzenia wykorzystują ulepszoną, niskoprądową technologię RF, która zapewnia doskonałą komunikację i zapewnia długą żywotność baterii.

Pobierz broszurę produktową: TUTAJ

WPAN

BEZPRZEWODOWY PRZYCISK ALARMU OSOBISTEGO // WIRELESS PERSONAL ALARM BUTTON

WPAN to wodoodporny bezprzewodowy alarm osobisty, obsługiwany przez system SPC. Urządzenie może być noszone jako zegarek lub zawieszka. Urządzenie można zaprogramować tak, aby aktywowało alarm PANIC użytkownika lub aktywowało zdefiniowane przez użytkownika wyjście systemowe. Urządzenie WPAN pozwala użytkownikowi natychmiastowo podnieść alarm, jeśli czują się w złym stanie zdrowia, w niebezpieczeństwie lub w fizycznym niebezpieczeństwie.

Pobierz broszurę produktową: TUTAJ

 

WRMT

Pilot z 4 przyciskami// Remote control with 4 buttons

WRMT to wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, który pozwala użytkownikowi na interakcję ze swoim systemem SPC. Urządzenie obsługuje typowe funkcje, takie jak Set, Unset i Partset, a także programowalną funkcję wyjściową i funkcję paniki SOS. Akumulator WRMT można także wymieniać na maksymalny okres eksploatacji.

Pobierz broszurę produktową: TUTAJ