Naturalna wentylacja nie musi być droga, czyli napęd okienny D+H w najlepszej cenie.

Napęd okienny D+H

Naturalna wentylacja nie musi być droga. D+H Polska wprowadzając do oferty VCD 203/250-Set rozpoczyna akcję promującą naturalną wentylację. Cena 205 zł w  połączeniu z niemiecką jakością i 5-letnią gwarancją to kombinacja trudna do przebicia. Do tego dochodzą doskonałe parametry techniczne i możliwość lakierowania napędu na dowolny kolor.

Napęd okienny d+h

VCD 205/230-Set – napęd okienny d+h

VCD 205/230-Set to napęd łańcuchowy przeznaczony do naturalnej wentylacji, czyli umożliwiający zautomatyzowane otwieranie i zamykanie okien w budynku. Stosuje się go zarówno w oknach fasadowych, jak i połaciowych oraz w klapach przewietrzających. Długość wysuwu łańcucha może być dostosowana do potrzeb danego obiektu, podobnie jak funkcje samego napędu, np. otwieranie i zamykanie okien w zależności od sygnałów wysyłanych przez czujkę wiatru/deszczu.

Naturalna wentylacja w oknach aluminiowych, PVC i drewnianych

Napęd jest kompatybilny z popularnymi systemami okiennymi – można go montować w oknach aluminiowych, PVC i drewnianych. Szeroka gama konsol mocujących ułatwia instalację napędu w różnych rodzajach stolarki okiennej. Na każdym oknie można zsynchronizować maksymalnie do dwóch napędów. VCD 203/250-Set to także niewielki pobór prądu, bardzo cicha praca oraz funkcja czynnego i biernego zabezpieczenia krawędzi podczas zamykania.

Napęd okienny d+h - 1

Napęd okienny d+h w kolorze stolarki

Siłowniki można lakierować na dowolny kolor, również spoza palety RAL. Oznacza to, że napęd może mieć zarówno jednolity kolor, np. czarny, jak i odwzorowujący strukturę wybranego gatunku drewna, idealnie dopasowany do okien drewnianych.

napęd okienny d+h - 3
Doskonałe parametry techniczne, możliwość lakierowania, 5-letnia gwarancja i w końcu – bardzo korzystna cena siłownika, pozwalają na projektowanie systemu naturalnej wentylacji w sposób ekonomiczny, ale bez ustępstw w zakresie jakości.
napęd drzwiowy d+h - 5
napęd drzwiowy d+h – 5
Dane techniczne napędu VCD 203/250-Set:

Zasilanie 24 VDC ±20 %, 0,35 A
Siła pchająca 200 N
Siła ciągnąca 150 N (siła wyłącznika bezpieczeństwa)
Siła blokująca: 2000 N
Prędkość otwierania: 6,0 mm/s
Prędkość zamykania: 6,0 mm/s
Stopień ochrony: IP 30
Zakres temperatur: od 0 do +60°C
Przewód 2,5 m PVC
Napęd: łańcuch
Obudowa: odlew ze stopu cynkowego

Ulotka do pobrania: TUTAJ

źródło informacji: tutaj