FIBARO

Firma FIBARO – nasz nowy partner w dziedzinie produktów automatyki budynkowej. To prężnie działająca i szybko rozwijająca się globalna marka sektora Internet of Things, wkraczająca ze swoimi rozwiązaniami na nowe rynki, zaspokajając oczekiwania użytkowników końcowych.

Produkty FIBARO

Produkty charakteryzują się intuicyjną obsługą, co dla naszych Klientów jest szczególnie ważne oraz łatwością instalacji, co z kolei jest dużą zaletą dla naszych Instalatorów. Dodatkowym atutem marki FIBARO jest niewątpliwie nowoczesny design. Marka FIBARO (wchodząca w skład grupy NICE) posiada jeden z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na Świecie.

System

To co zwraca uwagę na pierwszy rzut oka to komplementarność oferty marki FIBARO. Wszystkie dostępne w ofercie produkty tworzą wzajemnie uzupełniający się System. Całość tworzy sieć bezprzewodowych połączeń dla poczucia kontroli, spokoju, bezpieczeństwa oraz satysfakcji domowników. W jednym momencie, z każdego miejsca możemy zarządzać oświetleniem, bramą wjazdową oraz roletami, temperaturą w naszym domu, ochroną mienia, bezpieczeństwem domowników, multimediami oraz pielęgnacją ogrodu.

Jest nam niezmiernie miło jako dystrybutor FIBARO zaoferować Państwu tak innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową marki.

dystrybutor FIBARO - 1

dystrybutor FIBARO - 2

dystrybutor FIBARO - 3