O firmie D+H Polska

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG w Polsce. Firma posiada cztery oddziały handlowe: we Wrocławiu, w Gdańsku, Zabrzu, Warszawie oraz biura sprzedaży: w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Białymstoku i Lublinie.

W ofercie firmy znajdują się:

  • systemy oddymiania i naturalnej wentylacji,
  • napędy do stolarki okiennej i drzwiowej,
  • systemy sygnalizacji pożarowej,
  • systemy sterowań i zamknięć przeciwpożarowych
  • urządzenia sterująco-zasilające w systemach oddymiania pożarowego oraz wentylacji bytowej.

Oferowane przez firmę D+H produkty spełniają wszelkie wymagania obowiązujących norm i przepisów z zakresu ochrony ppoż. oraz posiadają certyfikaty CNBOP.

 

Polityka jakości

We wszystkich obszarach działania firmy D+H istotnych z punktu widzenia jakości ma zastosowanie opisany w Księdze Jakości system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2008.

Posiadany przez firmę D+H Polska certyfikat jest świadectwem spełnienia wymagań normy ISO 9001.

D+H Global

Od 1994 roku spółka D+H posiada certyfikat ISO 9001 według DIN EN, będący efektem wieloletnich starań zarówno jej założycieli, jak i pracowników, zmierzających do oferowania produktów najwyższej jakości, spełniających wszystkie potrzeby swoich klientów oraz wymagania wznoszonych przez nich obiektów.

Firma wciąż rozbudowuje swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania w obszarach:

  • urządzenia do odprowadzania gorących dymów i toksycznych gazów,
  • systemy naturalnej wentylacji,
  • technologie napędów i sterowania.

energooszczedność - znaczekschemat naturalnej wentylacjischemat oddymianiaznaczek LSC

Systemy D+H znajdują zastosowanie przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej, w których zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego regulowane jest obligatoryjnymi normami. Są to zarówno obiekty duże, takie jak centra handlowe, porty lotnicze, dworce, biurowce czy szkoły, jak i wielorodzinne budynki mieszkaniowe.

Podstawą wysokiej jakości produktów D+H jest stosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań na każdym etapie projektu, począwszy od doradztwa, planowania, zarządzania projektem, poprzez instalację i nadzór, a na serwisie i konserwacji kończąc. W celu zagwarantowania najwyższej niezawodności urządzenia D+H na każdym etapie produkcji podlegają ścisłej kontroli jakości, a każda ich partia poddawana jest procedurze testowej – nie tylko na linii produkcyjnej, lecz również w niezależnych instytutach badawczych.

Firma D+H Mechatronic AG działa na całym świecie, posiadając przedstawicielstwa w ponad 120 krajach. Sygnowane jej logo produkty niejednokrotnie znalazły zastosowanie w największych inwestycjach budowlanych, potwierdzając swoją niezawodność każdego dnia. Firma ma na swoim koncie ponad 100 000 zrealizowanych projektów.

Wyróżnienia

Firma D+H Polska bierze udział w organizowanych w Polsce rankingach, prowadzonych przez niezależne instytucje badawcze. Rankingi te uwzględniają aspekty związane z rozwojem przedsiębiorstwa i jakością produktów oraz opinię w branży budowlanej i instalacyjnej.

Firma wielokrotnie była laureatem prestiżowych nagród, potwierdzających jej dynamiczny rozwój na polskim rynku. Wyróżniano zarówno rozwiązania produktowe, jak i osiągnięcia będące rezultatem odpowiedniej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

wyróżnienie ENERGETAB
2017 MIĘDZYNARODOWE ENERGETYCZNE TARGI ENERGETAB WYRÓŻNIENIE DLA CENTRALI RZN 43xx-E

Ekspozycja Roku 2016