Ty dbasz o Rodzinę i dom Be Wave daje Ci rozwiązanie, które sprawi, że poczujecie się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Co to jest BE WAVE?

Be Wave to rodzina wyjątkowych bezprzewodowych urządzeń, dzięki którym Twój dom będzie jednocześnie inteligentny i bezpieczny.

Dlaczego powstał BE WAVE?

Celem jest, aby każdy mógł mieszkać w domu zapewniającym poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od szerokości geograficznej i strefy czasowej, w jakiej się znajduje. Chcemy, aby Twój dom był azylem – miejscem, w którym można dzielić się radościami, wspierać w trudnych chwilach i relaksować po ciężkim dniu pracy w komfortowych warunkach. Ten system ma na celu wprowadzenie do Twojego codziennego życia rozwiązania, które pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze – na Twoich bliskich i Waszych relacjach.

Jak realizuje to zadanie?

Stworzyliśmy prosty i skuteczny system, który możesz łatwo zainstalować i uruchomić w swoim domu, zmieniając go w bezpieczną i inteligentną przestrzeń. Zapewnia on ochronę zarówno wnętrza domu, jak i terenu wokół niego. Potrafi reagować na zalanie oraz pierwsze oznaki pożaru, a równocześnie realizuje funkcje automatyki domowej. Dzięki temu zwiększa wygodę domowników, a także przyczynia się do energooszczędności i ekologii.

Najważniejsze jest to, że wszystkim można sterować w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Co ma w sobie ?

Aby w pełni docenić system, trzeba zrozumieć jego wyjątkową duszę, która nadaje mu tożsamość i unikalny charakter. W systemie zastosowaliśmy technologię ABAX 2, cenioną przez profesjonalistów na całym świecie i sprawdzoną w kilkuset tysiącach instalacji. Technologia ta gwarantuje niezawodne działanie i bezpieczną komunikację, co daje pewność bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

To połączenie nowoczesnej technologii, niezawodności i prostoty użytkowania – dla Twojego komfortu i spokoju.

Te produkty to także skalowalność i elastyczność. System można łatwo rozbudować o kolejne urządzenia, dostosowując go do zmieniających się potrzeb domowników. Integruje się z innymi inteligentnymi rozwiązaniami, tworząc spójną i harmonijną przestrzeń. Dzięki BE WAVE twój dom staje się miejscem, które rośnie wraz z Tobą.