Wideodomofony IP i domofony – Białystok

Wideodomofony nowoczesne, designerskie, systemowe. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania do domków, apartamentowców, bloków czy biurowców.  Rozwiązania na każdą kieszeń oraz okoliczność. 

Oferujemy produkty światowych marek, co gwarantuje skuteczność wybieranych rozwiązań. 

Wideodomofony – przewodowe i IP

Wideodomofony to nowoczesna i bardziej funkcjonalna alternatywa dla klasycznych domofonów. Można spotkać je w wielu obiektach biurowych, firmach czy samowystarczalnych i inteligentnych domach. Zapewniają nie tylko doskonałą komunikację głosową, ale w zależności od wersji pozwalają na przykład na zdalne otwieranie bramy lub furtki, podgląd posesji na żywo czy uruchamianie rolet. Niektóre modele wyposażone mogą być również w bezprzewodowe kamery z podczerwienią czy czujnik ruchu. Naszym Klientom oferujemy wideodomofony następujących producentów: VIDOS, BCS oraz HIKVISION.

Wideodomofony IP marki BCS – wysoka jakości monitora oraz panelu zewnętrznego

Innowacyjne wideodomofony znacząco usprawniają codzienne życie i zwiększają bezpieczeństwo. Dzięki nim można szybko ocenić ewentualne zagrożenie bez wychodzenia z obiektu. W Format-MS proponujemy niezawodne wideodomofony IP znanej marki BCS. To bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz konfiguracji urządzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Wideodomofony BCS można dowolnie rozbudować o pełne, bardziej zaawansowane systemy monitoringu.

Sprawdź oferowane produkty naszych partnerów: