TandemVu PTZ Hikvision

Technologia TandemVu to nowe podejście do kamer Hikvision wprowadzające dotychczasowe osiągnięcia techniki w nową generację.

Ten projekt obejmuje zaawansowaną integrację wielu obiektywów w jednym urządzeniu, zapewniając jednoczesne monitorowanie dużych przestrzeni i obserwację szczegółów

Nowe kamery TandemVu PTZ od Hikvision zachowują widzenie pełnego, ogólnego obrazu nawet podczas wykonywania ujęć panoramicznych, manewrów pochylania i przybliżania. W dowolnym momencie można obserwować całą scenę, bez ryzyka niezauważenia istotnych szczegółów. 

Kamery TandemVu PTZ monitorują duże obszary.

Mają możliwość powiększania szczegółowo obiektów i zdarzeń, poprzez jednoczesne skupienie na obu „punktach widzenia”.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ma konieczności dodatkowego instalowania pary kamer PTZ i kamery typu bullet.

TandemVu PTZ Hikvision tandemvu ptz sf 8c
SF8C
Najwyższej klasy seria posiada dwa obiektywy typu bullet, które zapewniają maksymalne pokrycie z panoramicznym widokiem 180° i kolorowym obrazowaniem w słabym świetle dzięki technologii Hikvision ColorVu. Ponadto zawierają najwyższej klasy algorytmy sztucznej inteligencji, są też wyposażone w 42-krotny zoom optyczny, pozwalający na zbliżenie widoku niebezpiecznych zdarzeń. Kamery SF8C mogą być wykorzystane w scenariuszach takich jak autostrady, lotniska, dworce kolejowe, place miejsce, zabytkowe miejsca i zakłady przemysłowe, np. w elektrowniach.
TandemVu PTZ Hikvision tandemvu ptz se7c
SE7C
z jednym obiektywem typu bullet oferuje doskonałą jakość obrazu i inteligentne funkcje dostępne w technologiach Hikvision ColorVu i AcuSense. Kamery są wyposażone w 32-krotny zoom optyczny, dlatego najlepiej sprawdzą się w scenariuszach takich jak ulice, parki przemysłowe, pola uprawne czy parkingi.

Jeżeli wybierzesz kamery TandemVu PTZ:

całościowe objęcie chronionego obszaru i redukcja „martwych stref”

Kamery TandemVu PTZ dają możliwość nieprzerwanego nadzoru największych obszarów. Jednocześnie otrzymujesz możliwość przybliżania szczegółów, w celu obserwowania zdarzeń, mogących zagrozić bezpieczeństwu chronionego terenu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, martwe strefy, które ewentualnie mogą się pojawić będą bardzo niewielkie, podczas gdy kamera PTZ będzie wykonywała manewry przybliżania, obracania i panoramowania.

jakość obrazowania

Kamery zapewniają obrazowanie w wysokiej rozdzielczości z obiektywami 2 x 4 MP i superszeroki widok 180°, bez zniekształceń obrazu (tj. bez zakrzywienia obrazu na krawędziach).

Element typu bullet jest wyposażony w technologię ColorVu firmy Hikvision, która zapewnia krystalicznie czyste, pełnokolorowe obrazowanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z kolei element PTZ wykorzystuje technologię Hikvision DarkFighter, która zapewnia doskonale kolorowe obrazy HD do 0,0005 luksa – zapewniając, że każdy incydent związany z bezpieczeństwem jest rejestrowany z najdrobniejszymi szczegółami.

optymalizowanie ochrony i bezpieczeństwa dzięki inteligentnej automatyzacji

Zastosowano algorytmy AI (sztucznej inteligencji). Dzięki temu kamery odrózniają czynniki, które rzeczywiście zagrażają bezpieczeństwu od czynników neutralnych, takich jak poruszające się liście, deszcz czy przechodzące zwierzęta. 

Taka technologia identyfikuje ludzi oraz rozpoznaje pojazdy. Inteligentne połączenia pozwala monitorować intruzów będących w zasięgu kamery PTZ.

Zestawy chipów AI zapewniają maksymalną moc obliczeniową. Daje to dostęp do bardziej zaawansowanych algorytmów głębokiego uczenia dla złożonych scenariuszy, w tym automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR), rozpoznawania twarzy, wykrywania wielu typów celów i innych. 

alarmy akustyczno-optyczne

Kamery TandemVu PTZ posiadają technologię Live-Guard. Takie rozwiązanie, które wykorzystuje alarmy dźwiękowe i świetlne pomaga w zapobieganiu nieprzewidzianym, zagrażającym ludziom czy obiektom incydentom.

rozwiązanie ekonomiczne: większa wydajność i mniejsze koszty

Wybór kamery TandemVu PTZ znacznie zmniejsza koszty instalacji, konfiguracji i konserwacji w porównaniu do rozwiązania, w którym oddzielnie zastosowano kamery PTZ i kamery typu bullet.

Niższe koszty zakupu, ponieważ zakupienie jednego urządzenie jest zawsze bardziej ekonomiczne niż dwóch. Zastosowanie TandemVu to doskonałe rozwiązanie dla optymalizacji kosztów, zasobów i czasu. 

Produkty dostępne są na zamówienie: 👉🏻 Skontaktuj się z nami!

 

Kamery PTZ Hikvision

Obserwuj sceny pod każdym kątem

Kamery PTZ Hikvision obejmują rozległe obszary i błyskawicznie wykrywają zdarzenia.

  • Panoramowanie & obracanie – wykonywanie manewrów we wszystkich stronach w zakresie 360°
  • Auto-tracking – automatyczne śledzenie wcześniej wprowadzonych  obiektów.
  • Panoramiczne ujęcia – za pomocą funkcji, która łączy obrazy TandemVu PTZ

Rejestrowanie wszystkich szczegółów sceny.

Kamery PTZ Hikvision gwarantują wykrywanie i rejestrowanie wszystkich szczegółów sceny.

  • Widoki z bliska – poprzez powiększenie z większej odległości
  • Analityka AI – szczegółowe rozpoznawanie i klasyfikowanie cech charakterystycznych obiektów.
  • Inteligentne połączenie – różnych obiektywów kamer TandemVu PTZ do śledzenia obiektów i szczegółów

Rejestrowanie wszystkich szczegółów sceny.

Kamery PTZ utrzymują czujność i zapewniają doskonałą wydajność 24/7.

  • Obrazowanie przy słabym oświetleniu – kamery Hikvision rejestrują wyraźne, pełnokolorowe obrazy nawet w warunkach słabego oświetlenia.
  • Odporność na złe warunki pogodowe – działanie w każdych warunkach atmosferycznych
  • Live Guard – ostrzeganie intruzów za pomocą sygnałów akustyczno-optycznych