AUTOMATYKA BRAMOWA

AUTOMATYKA BRAMOWA

Automatyka, napędy, akcesoria do bram Białystok


Automatyka bramowa – oferta obejmuje:

 • automatykę do bram przesuwnych,
 • automatykę do bram skrzydłowych,
 • automatykę do bram garażowych,
 • siłowniki okienne,
 • piloty,
 • lampy sygnalizacyjne,
 • urządzenia bezpieczeństwa,
 • odbiorniki radiowe,
 • centrale sterujące,
 • programatory,
 • przełączniki kluczowe,
 • klawiatury sterujące,
 • zasilanie awaryjne,
 • gwarancje.

Automatyka do bram to nic innego jak bramy wjazdowe wyposażone w automatyczny system otwierania i zamykania. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz wychodzić z auta, aby wjechać na posesję bądź ją opuścić. Automaty bramowe to komfort i oszczędność Twojego cennego czasu. W firmie Format-MS w Białymstoku przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszy wybór napędów do bram skrzydłowych wraz z niezbędnymi akcesoriami

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do bram? Specjaliści z Białegostoku wyjaśniają!

Przede wszystkim, napęd musi być dopasowany do sposobu otwierania bramy – przesuwnego lub skrzydłowego. Automaty bramowe powinny także być dobrane do krytycznego ciężaru skrzydła oraz jego długości. To właśnie te informacje zawsze podane są przez producenta w podstawowym opisie technicznym produktu. Dobrze jest też sprawdzić moc siłownika. Dobre parametry zapewniają łatwe w obsłudze otwieranie i zamykanie. Napędy śrubowe to rozwiązania proste w montażu i zdecydowanie wytrzymałe. Nadają się one do większości bram, w których słupek bramy wjazdowej ma mniej niż 38 cm, a brama jest otwierana do wewnątrz. Natomiast napędy do bram z ramieniem łamanym są stosowane w bramach otwieranych na zewnątrz i o słupkach szerszych niż 38 cm.

Automaty bramowe dostosowane do Twoich potrzeb

Automatyka do bram to cała gama akcesoriów, w skład których wchodzą: komplet dopełniający napędy do bram, czyli siłowniki, centralki sterujące, fotokomórki, sygnalizatory świetlne i piloty. Warto zwrócić uwagę na funkcje, które proponują producenci. Na przykład w niektórych automatach bramowych można regulować prędkość przesuwu, a także ustawić samoczynne zamykanie z regulowaną zwłoką. Niektóre systemy automatyki bramowej rozpoznają przeszkody – dzięki czemu np. skrzydło ogrodzenia nie uderzy w Twój samochód. Sprawdzić należy również pakiety uzupełniające do pojedynczych napędów. Dobrze zaprojektowany pilot oraz fotokomórki zapewnią wygodne i szybkie otwarcie wjazdu na posesję, a lampy sygnalizacyjne poinformują o otwarciu lub zamknięciu skrzydła po zmroku. Osoby zainteresowanie zakupem automatów bramowych zachęcamy do kontaktu lub odwiedzin w naszym biurze w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy!

Napędy do bram – oferta firmy w Białymstoku

W Format-MS dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży automatyki do bram. Staramy się również podążać za najnowszymi trendami i korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań. Wszystko to sprawia, że decydując się na zakup oferowanych akcesoriów do bram producentów takich jak FIBARO, SOMFY czy SIEMENS, zyskujesz pewność ich niezawodności, wysokiej jakości, a także profesjonalnej obsługi. Najważniejsza jest dla nas bowiem satysfakcja Klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Szukasz napędu do bramy w Białymstoku lub okolicy? Skontaktuj się z nami!

Automaty bramowe

Nasz asortyment obejmuje napędy do bram różnego rodzaju, w tym przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych, ale również inne urządzenia do automatyki bramowej. Proponujemy automaty dla Klientów z Białegostoku, województwa podlaskiego, lecz także pozostałych regionów Polski. Zainteresowała Cię nasza oferta akcesoriów do bram? A może masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu! Specjaliści z firmy Format-MS rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.