HIKVISION szkolenia online

(wpis aktualizowany na bieżąco)

Nadchodzące 
WEBINARIA
 HIKVISION

Temat: BEZPIECZEŃSTWO CYBERNETYCZNE, OD.

1 Z 6
CYKL SPOTKAŃ POŚWIĘCONYCH BEZPIECZEŃSTWU CYBERNETYCZNEMU

Prowadzący: Piotr Rogalewski

Kiedy: 7.05.2021, g 10:00 – PIĄTEK

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

hikvision_1200x900-px_fb_cyber

Cyberbezpieczeństwo to temat o coraz większym znaczeniu.

W dobie rozwiązań chmurowych, aplikacji mobilnych, integracji systemów, transmisji zdalnych w czasie pandemii oraz sprzętu security opartego o sztuczną inteligencję bezpieczeństwo danych i sieci jest istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlatego zapraszamy do udziału w (!) bezpłatnym cyklu sześciu webinarów (!) 

Dowiesz się z nich m.in.:

 • co to jest bezpieczeństwo cybernetyczne
 • jakie są kategorie zagrożeń w bezpieczeństwie cybernetycznym
 • jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma czynnik ludzki
 • jak brzmi 5 praw bezpieczeństwa cybernetycznego
 • co to jest cykl Deminga i po co jest ISO-27001
 • co to jest hacking, kim są hackerzy i na jakie grupy można ich podzielić
 • co to jest backdoor, exploit, sniffing, phishing, malware, ransomware, brute-force, DDoS, itd.
 • co to są i jak działają testy penetracyjne
 • na jakie ataki narażone są kamery, rejestratory, itp.
 • jak się chronić przed atakami
 • wiele innych ważnych i ciekawych informacji

W programie przygotowaliśmy wiele przykładów praktycznych, m.in. demonstracje niektórych technik stosowanych przez hackerów oraz sposobów ochrony danych i ich transmisji

Pierwszy webinar z cyklu już w piątek 7.05 o godz. 10:00.

Nie może Cię zabraknąć!

Temat: INTEGRUJĄCY PANEL WEWNĘTRZNY Z ANDROIDEM

Prowadzący: Paweł Pogorzelski

Kiedy: 6.05.2021, g 10:00 – CZWARTEK

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

hikvision_1200x900-px_fb_panel-integrujacy

Koncepcja bezproblemowego współdziałania systemów jest od dawna pożądaną wizją przez specjalistów od zabezpieczeń.

Wraz z pojawieniem się systemów domowych, które łączą ze sobą różne funkcje (np. audio, TV, oświetlenie, a nawet zasłony), użytkownicy zaczynają zdawać sobie sprawę z możliwości, a to rodzi oczekiwania.

Świat monitoringu zaczyna teraz nadrabiać zaległości, a Hikvision jest liderem w tej dziedzinie, oferując rozwiązania, które bezproblemowo łączą monitoring wideo, wideodomofon, kontrolę dostępu i alarm włamaniowy oraz aplikacje firm trzecich. W Hikvision widzimy, jak prawidłowo zintegrowane systemy przynoszą wiele korzyści. Oszczędzają czas – zarówno instalatorom dzięki łatwiejszej instalacji, jak i użytkownikom.

Wszystkie te funkcje są kontrolowane z jednego terminala, który jest łatwy w instalacji, co czyni go również efektywnym kosztowo. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat? 

Zapraszamy na webinar na temat konwergentnych rozwiązań dla domu i małej/średniej firmy!

Nie może Cię zabraknąć!

Temat: Integracja Hikvision x NEDAP

Kiedy: czwartek 29.04.2021, g. 10:00

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

Prowadzący:

Anna Twardowska (Client and Channel Partner Manager – Eastern Europe Nedap Security Management)

Łukasz Lik (Technical Manager Hikvision Poland)

Wydarzenie będzie miało bardzo ciekawą formułę wywiadu oraz prezentacji integracji na żywo.

hikvision_1200x900-px_fb_nedap

Hikvision i NEDAP łączą siły, dając Ci jeszcze więcej możliwości!

Dowiedz się jak integracja oprogramowania VMS+ Hikvision HikCentral z systemem zarządzania kontrolą dostępu Nedap AEOS zapewnia kontrole nad tymi systemami z poziomu jednej platformy.

Wyłącznie dzięki tej integracji powstaje tak naprawdę zupełnie nowy system o znacznie bogatszej funkcjonalności i efektywności, której nie da się uzyskać w systemach działających osobno.

Sama kontrola dostępu nie pozwala na pełną świadomość sytuacyjną, podobnie jak sama telewizja dozorowa.

System kontroli dostępu, za pośrednictwem Nedap AEOS Connector, dostarcza informacje o zdarzeniach, alarmy i synchronizację danych kontroli dostępu i zdarzeń między sprzętem podłączonym do AEOS, a HikCentral.

Ta integracja umożliwia operatorom zarządzanie drzwiami, czujnikami i obszarami zdarzeń, a także wizualną weryfikację i obsługę alarmów w HikCentral.

Poprzez wykorzystanie platformy integrującej Optimus firmy Hikvision, która umożliwia integratorom systemów łatwe dostosowywanie integracji do indywidualnych potrzeb klientów, budowanie przepływu danych i protokołów typu event-action, opiera się to na bardzo intuicyjnym i łatwym w obsłudze graficznym interfejsie użytkownika, który dla realizacji integracji nie wymaga pracy programistów.

Weź udział w wydarzeniu, które będzie miało wyjątkową formułę

O integracji porozmawiają Anna Twardowska (Client and Channel Partner Manager – Eastern Europe Nedap Security Management) oraz Łukasz Lik (Technical Manager Hikvision Poland).

Nie może Cię zabraknąć!

Temat: Centrala alarmowa AX PRO

Kiedy: czwartek 15.04.2021, g. 10:00

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

Prowadzący: Paweł Pogorzelski

hikvision_1200x900-px_fb_AXPRO

Ax-PRO to bezprzewodowy system alarmowy z wbudowanymi funkcjami wideo weryfikacji oraz z rewolucyjnym i sprawdzonym protokołem bezprzewodowym zapewniającym niezawodną stabilność. System AX-PRO jest w pełni sterowany z dedykowanej aplikacji.

Jeden producent, jeden interfejs.

System AX-PRO jest w pełni sterowany z dedykowanej aplikacji.

Zarządzaj wieloma systemami za pośrednictwem aplikacji Hik-ProConnect i web serwisu, konfiguruj urządzenia, kontroluj wideo i monitoruj.

Kompletny system z pełną kontrolą.

Obejmując szereg zastosowań, od domów mieszkalnych po małe i średnie firmy, bądź elastyczny i oferuj rozwiązanie AX PRO spełniające wszelkie potrzeby.

Zapraszamy na szkolenie gdzie poznacie tajniki instalacji konfiguracji i zarządzania systemu alarmowego Ax-PRO.

Broszura z opisem systemu Ax-Pro jest dostępna do pobrania TUTAJ.

Play Video

Temat: Seria PanoVu – maksymalizacja widoku z kamery

Kiedy: czwartek 8.04.2021, g. 10:00

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

Prowadzący: Piotr Rogalewski

hikvision_1200x900-px_fb_PANOVU

Dowiedz się, jak panoramiczny widok może wzbogacić rozwiązanie, dzięki obrazom w jakości Ultra HD, które pozwalają dostrzec najmniejsze szczegóły.

Zrozumiesz także, jaką kamerę wybrać do danego rozwiązania oraz poznasz różnicę między obrazem panoramicznym “zszytym” i “niezszytym“.

Od instalacji w inteligentnych miastach po boiska sportowe – korzyści płynące z zastosowania kamery o szerokim polu widzenia są oczywiste.

Podczas szkolenia zaprezentujemy, w jaki sposób kamery te mogą stać się prawdziwym atutem, zapewniając łatwą instalację i redukując koszty – jedna kamera może objąć znacznie większy obszar.

Dają one użytkownikom szeroki widok na obszar docelowy i mogą być również wykorzystane do analizy tego, co widzą, dzięki analizie wideo.

Zapraszamy!

Temat: Poznaj Hik-ProConnect

Kiedy: czwartek 1.04.2021, g. 10:00

Zarejestruj się już dziś:  TUTAJ

Prowadzący: Karol Radzajewski

hikvision_1200x900-px_fb-HIKPROCONNECT

Hik-ProConnect to konwergentne, oparte na chmurze rozwiązanie pomagające Ci zarządzać usługami, które oferujesz swoim klientom, oraz rozwijać działalność w modelu subskrypcyjnym.

Możesz monitorować stan systemów zainstalowanych u klientów, a nawet zdalnie rozwiązywać problemy, korzystając z prostej i niezawodnej platformy.

Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie zakresu usług do potrzeb klientów dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Podczas spotkania zaprezentujemy możliwości platformy, sposoby dodawania urządzeń, zdalnej konfiguracji a także koincydencji zdarzeń alarmowych.

Ulotka do pobrania: TUTAJ

25.03.2021 // Wideointerkomy Hikvision

LINK DO REJESTRACJI: TUTAJ

HIKVISION_domofony

Kiedy: czwartek 25.03.2021, g. 10:00

Link do rejestracji dedykowany dla Was: https://www.crowdcast.io/e/wideodomofonyIP?utm_source=ft

Co zaprezentujemy: Modułowe interkomy firmy Hikvision oferują doskonałe możliwości w zakresie wygody montażu oraz elastycznej rozbudowy systemu. Kompletna oferta zawiera moduł główny oraz liczne moduły rozszerzeń – od tradycyjnego modułu z listą nazwisk, czy modułu klawiatury – po moduły czytników kart czy moduł wskaźnika. Wszystko to zapewnia klientom szeroką funkcjonalność. Poznaj wszystkie rozwiązania i dostępne produkty podczas webinaru. Podczas webinaru można zadawać pytania, co da szansę uzyskania informacji z pierwszej ręki!

Prowadzący: Paweł Pogorzelski

Karta katalogowa produktu: TUTAJ

02.03.2021 // Nowy HikCentral Professional  

LINK DO REJESTRACJI: TUTAJ

 

Kiedy: wtorek 2.03.2021, g. 10:00

Co zaprezentujemy: Ta nowa, ulepszona wersja obsługuje jeszcze szerszy zakres aplikacji dedykowanych do bezpieczeństwa i biznesu. Wszystko w jednej platformie, zarządzane za pomocą nowego, dynamicznego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. HikCentral Professional może łączyć strumienie danych z wielu systemów i być skonfigurowany do łączenia urządzeń monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych i kontroli dostępu oraz innych. Posiada również architekturę OpenAPI, co oznacza, że systemy firm trzecich mogą być łatwo włączone do scentralizowanego zarządzania różnorodnymi aplikacjami.

Dowiedz się, jak HikCentral Professional może pomóc w zarządzaniu różnorodnymi działaniami bezproblemowo na jednej platformie.

Video promocyjne: TUTAJ

25.02.2021 // Innowacyjny Radar PTZ z AI –
niezawodna ochrona obwodowa

LINK DO REJESTRACJI: TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie ochrony perymetrycznej, wykorzystującymi AI i technologie radarowe.

Ochrona perymetryczna może być trudna, gdy warunki pogodowe ograniczają widoczność – wtedy na przykład zwierzęta mogą wywoływać fałszywe alarmy.

Sieciowa kamera szybkoobrotowa DarkFighter z radarem firmy #Hikvision łączy technologie AI i tradycyjnego radaru, aby zapewnić dokładność nawet w trudnych warunkach.

Radar może wykryć intruza nawet przez mgłę i złą pogodę, a podwójna weryfikacja zapewniona przez AI oznacza, że fałszywe alarmy spowodowane przez zwierzęta i inne niezagrażające “obiekty” są ignorowane.

Dowiedz się, jak ta potężna kombinacja może uprościć i usprawnić ochronę obwodową.

18.01.2021 // Zarządzanie parkingiem z rejestratorem DeepInMind

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego poznasz jak wygląda zarządzanie parkingiem z poziomu rejestratora DeepInMind, który wykorzystuje AI, aby pomóc kierowcom szybko znaleźć wolne miejsce parkingowe na parkingach zewnętrznych.

Mobilność to gorący temat dla większości miast, w których prawdziwe wyzwanie stanowi coraz więcej samochodów, przy zmniejszającej się ilości wolnej przestrzeni. Problem trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego jest więc powszechny.

Rozwiązanie Hikvision wykorzystuje technologie AI w rejestratorze DeepInMind, aby poprawić efektywność zarządzania parkingiem. Co więcej, otrzymujemy monitorowanie statusu miejsc parkingowych na żywo, zliczanie wolnych miejsc parkingowych oraz alarm przekroczenia czasu parkowania.

Urządzenie jest również kompatybilne z sygnalizatorami LED służącymi do nawigowania po parkingu. Rejestrator DeepInMind daje właścicielom parkingów narzędzia i informacje umożliwiające efektywne zarządzanie, zwłaszcza przy ich szczytowym obłożeniu.

LINK DO REJESTRACJI : TUTAJ

HIKVISION szkolenia online to unikalna wiedza na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś.

28.01.2021 // Nowa seria kamer ColorVu z Acusense

Na szkoleniu zaprezentujemy możliwości nowych kamer 4K ColorVu, które zapewniają obrazowanie w kolorze na poziomie ultra wysokiej rozdzielczości w dzień i w nocy.

Dzięki lepszej jakości obrazu i bogatszym szczegółom, kamery 4K ColorVu mogą być stosowane w jeszcze szerszym zakresie scenariuszy, w tym na stadionach, lotniskach, portach i parkingach, gdzie wymagany jest wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości.

Kamery ColorVu 2.0 są wyposażone w technologię AcuSense. Algorytmy głębokiego uczenia kamery ColorVu mogą odróżniać ludzi i pojazdy od innych poruszających się obiektów, i odfiltrować alarmy z takich zdarzeń jak deszcz, liście  i zwierzęta. Dzięki temu jest to rozwiązanie, które pozwoli nam wykryć intruza oraz zebrać wiarygodne dane, bo przecież kolor ubrania lub auta jest jedną z podstawowych cech ułatwiającą identyfikację.

LINK DO REJESTRACJI : TUTAJ

14.01.2021 // Zwizualizuj topologie sieci z inteligentnym przełącznikiem Hikvision

Przełączniki sieciowe z serii Smart Management to link pomiędzy systemami do zarządzania siecią i systemami VMS.

Wzbogacają one system VMS o nowe funkcjonalności, które pomogą zarządzać warstwą sieciową systemu bezpieczeństwa, dając pogląd na sytuacje w całym systemie – nie tylko na kamery czy rejestratory, ale także na elementy odpowiadające za przepływ danych pomiędzy nimi.

Podczas webinarium poznacie nowe modele i nowe dodatkowe funkcje, które wprowadziliśmy w tym roku.

Serdecznie zapraszamy!

HIKVISION szkolenia online z dziedziny systemów monitoringu. Najbardziej aktualna wiedza z zagadnień systemowych produktów HIKVISION.