HIKVISION: szkolenia online

HIKVISION szkolenia online

(wpis aktualizowany na bieżąco)

HIKVISION szkolenia online z dziedziny systemów monitoringu. Najbardziej aktualna wiedza z zagadnień systemowych produktów HIKVISION.

02.03.2021 // Nowy HikCentral Professional  

LINK DO REJESTRACJI 👉🏻 TUTAJ

Format-MS szkolenie HIKVISION

Kiedy: wtorek 2.03.2021, g. 10:00

Co zaprezentujemy: Ta nowa, ulepszona wersja obsługuje jeszcze szerszy zakres aplikacji dedykowanych do bezpieczeństwa i biznesu. Wszystko w jednej platformie, zarządzane za pomocą nowego, dynamicznego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. HikCentral Professional może łączyć strumienie danych z wielu systemów i być skonfigurowany do łączenia urządzeń monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych i kontroli dostępu oraz innych. Posiada również architekturę OpenAPI, co oznacza, że systemy firm trzecich mogą być łatwo włączone do scentralizowanego zarządzania różnorodnymi aplikacjami.

Dowiedz się, jak HikCentral Professional może pomóc w zarządzaniu różnorodnymi działaniami bezproblemowo na jednej platformie.

Video promocyjne: TUTAJ

 

25.02.2021 // Innowacyjny Radar PTZ z AI –
niezawodna ochrona obwodowa

LINK DO REJESTRACJI 👉🏻 TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie ochrony perymetrycznej, wykorzystującymi AI i technologie radarowe.

Ochrona perymetryczna może być trudna, gdy warunki pogodowe ograniczają widoczność – wtedy na przykład zwierzęta mogą wywoływać fałszywe alarmy.

Sieciowa kamera szybkoobrotowa DarkFighter z radarem firmy #Hikvision łączy technologie AI i tradycyjnego radaru, aby zapewnić dokładność nawet w trudnych warunkach.

Radar może wykryć intruza nawet przez mgłę i złą pogodę, a podwójna weryfikacja zapewniona przez AI oznacza, że fałszywe alarmy spowodowane przez zwierzęta i inne niezagrażające “obiekty” są ignorowane.

Dowiedz się, jak ta potężna kombinacja może uprościć i usprawnić ochronę obwodową.

18.01.2021 // Zarządzanie parkingiem z rejestratorem DeepInMind

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego poznasz jak wygląda zarządzanie parkingiem z poziomu rejestratora DeepInMind, który wykorzystuje AI, aby pomóc kierowcom szybko znaleźć wolne miejsce parkingowe na parkingach zewnętrznych.

Mobilność to gorący temat dla większości miast, w których prawdziwe wyzwanie stanowi coraz więcej samochodów, przy zmniejszającej się ilości wolnej przestrzeni. Problem trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego jest więc powszechny.

Rozwiązanie Hikvision wykorzystuje technologie AI w rejestratorze DeepInMind, aby poprawić efektywność zarządzania parkingiem. Co więcej, otrzymujemy monitorowanie statusu miejsc parkingowych na żywo, zliczanie wolnych miejsc parkingowych oraz alarm przekroczenia czasu parkowania.

Urządzenie jest również kompatybilne z sygnalizatorami LED służącymi do nawigowania po parkingu. Rejestrator DeepInMind daje właścicielom parkingów narzędzia i informacje umożliwiające efektywne zarządzanie, zwłaszcza przy ich szczytowym obłożeniu.

LINK DO REJESTRACJI 👉🏻 TUTAJ

HIKVISION szkolenia online to unikalna wiedza na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś.

28.01.2021 // Nowa seria kamer ColorVu z Acusense

Na szkoleniu zaprezentujemy możliwości nowych kamer 4K ColorVu, które zapewniają obrazowanie w kolorze na poziomie ultra wysokiej rozdzielczości w dzień i w nocy.

Dzięki lepszej jakości obrazu i bogatszym szczegółom, kamery 4K ColorVu mogą być stosowane w jeszcze szerszym zakresie scenariuszy, w tym na stadionach, lotniskach, portach i parkingach, gdzie wymagany jest wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości.

Kamery ColorVu 2.0 są wyposażone w technologię AcuSense. Algorytmy głębokiego uczenia kamery ColorVu mogą odróżniać ludzi i pojazdy od innych poruszających się obiektów, i odfiltrować alarmy z takich zdarzeń jak deszcz, liście  i zwierzęta. Dzięki temu jest to rozwiązanie, które pozwoli nam wykryć intruza oraz zebrać wiarygodne dane, bo przecież kolor ubrania lub auta jest jedną z podstawowych cech ułatwiającą identyfikację.

LINK DO REJESTRACJI 👉🏻 TUTAJ

14.01.2021 // Zwizualizuj topologie sieci z inteligentnym przełącznikiem Hikvision

Przełączniki sieciowe z serii Smart Management to link pomiędzy systemami do zarządzania siecią i systemami VMS.

Wzbogacają one system VMS o nowe funkcjonalności, które pomogą zarządzać warstwą sieciową systemu bezpieczeństwa, dając pogląd na sytuacje w całym systemie – nie tylko na kamery czy rejestratory, ale także na elementy odpowiadające za przepływ danych pomiędzy nimi.

Podczas webinarium poznacie nowe modele i nowe dodatkowe funkcje, które wprowadziliśmy w tym roku.

Serdecznie zapraszamy!