Hikvision ColorVu – kolorowy obraz w zupełnej ciemności

HIKVISION_ColorVu_SocialMedia_1600x800px_Jun2020_V2

Ciemność sprzyja kradzieżom, wtargnięciom na teren prywatny i innym przestępstwom. W przypadku nocnych incydentów tradycyjne kamery bez doświetlenia nie są w stanie zarejestrować najistotniejszych detali. Diody LED podczerwieni pozwalają uzyskać więcej szczegółów, gdy kamerze nie wystarczają nocne warunki oświetleniowe. Ceną za uzyskanie wyraźnego obrazu jest oczywiście rejestracja w trybie czarno-białym. Czy w całkowitej ciemności można uzyskać kolorowy obraz, na którym detale odzieży lub samochodu będą widoczne w żywych kolorach? Odpowiedzią jest telchnologia Hikvision ColorVu.

Przedstawiamy zalety nowej technologii od Hikvision Poland. Sprawdź, ta seria kamer daje nowe możliwości zadbania o bezpieczeństwo ciemną nocą.

Hikvision ColorVu 2

Ciesz się żywym, kolorowym obrazem przez całą dobę w Jasnym obiektywie

Przez obiektyw F 1.0 do przetwornika dociera więcej światła, przez co uzyskasz jaśniejszy obraz, a to z kolei daje Wysoką czułość

Dużo lepsze wykorzystanie docierającego światła, dzięki zaawansowanym przetwornikom, umożliwia Przyjazne oświetlenie

W pełnej ciemności ciepłe oświetlenie zagwarantuje nam kolorowy obraz

Jak działają kamery?

Video obrazujące działanie serii kamer
W ramach kampanii Hikvision ColorVu on Tour, Hikvision pokazał jak działają te kamery z widokiem na najpopularniejsze miejsca w stolicach Europy. Jest również oczywiście obraz z Warszawy.

Strona dedykowana rozwiązaniu
Hikvision ColorVu (ang):

………………………………..

Nie znaleziono żadnych pól.