BCS AKTUALNE PROMOCJE POINT

  • Version
  • Download 47
  • File Size 1.98 MB
  • File Count 1
  • Create Date 3 marca, 2021
  • Last Updated 6 lutego, 2024

BCS AKTUALNE PROMOCJE POINT

BCS AKTUALNE PROMOCJE POINT

Marka BCS jest dostawcą profesjonalnych systemów różnego rodzaju: monitoringu wizyjnego, zabezpieczeń alarmowych i wideodomofonów. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wiele doskonałych rozwiązań. Idealnym przykładem jest BCS POINT, na który składają się systemy IP oraz systemy Analogowe wysokiej rozdzielczości.

Systemy IP BCS POINT

W naszym asortymencie można znaleźć bogactwo urządzeń, składających się na profesjonalny system monitoringu. Są to m.in.: rejestratory, kamery, switche i monitory dostosowane do systemów CCTV, oprogramowanie dedykowane BCS MANAGER.  Dodatkowe akcesoria, które pozwolą wykonać nam profesjonalną instalację. W przypadku rejestratorów dostępne są modele różnego typu: 4-kanałowe, 8-kanałowe, 9-kanałowe, 16-kanałowe, 32-kanałowe, 64-kanałowe oraz 128-kanałowe. Za sprawą mnogości opcji łatwo dobrać sprzęt do własnych potrzeb.

Natomiast poszukując odpowiedniej kamery, możemy wybrać między urządzeniami kompaktowymi, tubowymi, kopułowymi, obrotowymi PTZ oraz fisheye. Bez problemu dopasujemy więc odpowiedni sprzęt w zależności od tego, na jaką rozdzielczość systemu monitoringu BCS POINT się zdecydujesz.

Systemy HD Analog BCS POINT

System monitoringu BCS POINT gwarantuje również sprawnie działający organizm ochronny, który za sprawą rejestratorów, kamer i specjalnego – dedykowanego oprogramowania BCS Point, kontroluje określony obszar, chroniąc Twoją własność. Proponowany przez nas system monitoringu BCS POINT to profesjonalne urządzenia, które cechują się funkcjonalnością, niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Zaletą proponowanego rozwiązania jest uniwersalność, dzięki obsłudze wszystkich dostępnych formatów na rynku bez problemu dostosujesz nowy system do istniejącej analogowej instalacji oraz rozbudujesz ją o nowe urządzenia IP w rozdzielczości 4K.

Źródło: TUTAJ


Download