ColorVu Hikvision –
idealne rozwiązania dla Twojego projektu

Technologia ColorVu firmy Hikvision to idealne rozwiązania dla monitoringu przestrzeni słabo oświetlonych. Jeżeli więc twój kolejny projekt to opracowanie monitoringu dla parku czy niewielkiej przestrzeni miejskiej, parkingu, małej firmy bądź osiedla mieszkaniowego to koniecznie 👉🏻 sprawdź możliwości ColorVu razem z naszym doradcą.

ColorVu Hikvision – technologia

Technologia ColorVu firmy Hikvision cechuje się wysokiej jakości, pełno-kolorowym wideo 24/7. Dzięki temu pracownicy ochrony (administratorzy monitoringu) mają do dyspozycji obraz z kamer w technologii ColorVu o wysokiej ostrości niezależnie od pory dnia czy nocy. 

Moc technologii ColorVu rejestracji najdrobniejszych szczegółów nawet przy gorszym oświetleniu wynika z trzech powodów:

 • Najnowocześniejszy sprzęt
 • Przetwarzanie obrazu na wysokim poziomie
 • Wysoka niezawodność
colorvu Hikvision - formatms - 1

ColorVu Hikvision – najważniejsze cechy

 1. Rozdzielczość do 4K

  Kamery w technologii ColorVu Hikvision dystrybuują obrazy w żywych kolorach niezależnie od natężenia światła, z czułością o wartości nawet do 0,0005 lux (porównywalne do jasności przy bezksiężycowej, rozgwieżdżonej nocy). Taką charakterystyczną i jednocześnie rzadko spotykaną możliwość osiągnięto dzięki dwóm zaawansowanym funkcjom:

  • F1.0 Super Aperture – Przechwytywanie jak największej ilości światła dla czujnika
  • Duży czujnik 1/1,2” – Maksymalne wykorzystanie dostępnego światł
 2. Powiększenie z wykorzystaniem żywego koloru.

  Kamery z obiektywem zmiennoogniskowym mają możliwość dostosowania się do szerokiego zakresu scenariuszy poprzez zmieniającą się ogniskową kamery. To gwarantuje łatwość zarządzania możliwościami tej technologii. Kamery ColorVu Hikvision są zaprojektowane ze stałą i dużą przysłoną F1.0. Takie kamery gwarantują zawsze wysoką jakość obrazu przy przybliżeniu lub oddaleniu.

 3. Kiedy inteligencja spotyka ColorVu

  Połączenie technologii ColorVu z AcuSense, zaowocowało powstaniem kamer, które rejestrują ludzi i pojazdy w żywych kolorach. W połączeniu z produktami dodatkowymi firmy Hikvision, użytkownicy mają możliwość skorzystać z dokładnego odtwarzania wideo. A także z opcji wyszukiwania materiału filmowego.

  Te modele, które zostały wyposażone w technologię Live Guard dodatkowo odstraszają intruzów poprzez ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe. Jednocześnie zdalnie wysyłają powiadomienia do użytkowników. Takie rozwiązania umożliwiają błyskawiczną reakcję. A ta pozwala zapobiec utracie mienia, a także dostarczyć nagrane dowody po zdarzeniu odpowiednim służbom. Warto wiedzieć, że alarmy dźwiękowe dostępne są w różnych językach. 

Przykłady kamer w technologi ColorVu Hikvision

colorvu Hikvision - formatms - 2
colorvu Hikvision - formatms - 3
Kamery sieciowe w technologii ColorVu

4 MP ColorVu Motorized Varifocal Bullet Network Camera

Kamery TurboHD w technologii ColorVu

2 MP ColorVu Audio Fixed Bullet Camera

👉🏻 Aby dobrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego projektu skontaktuj się z naszym doradcą technicznym (TUTAJ).

Pobierz:

Rekomendowane możliwości zastosowań technologii ColorVu:

 • Budynki mieszkalne
 • Parkingi
 • Małe firmy
 • Parki i Niewielkie przestrzenie miejskie