17.03.2022 

Zapraszamy na dzień otwarty ze specjalistami z BCS, którzy wiedzą wszystko na temat możliwości MobilCAM.

BCS MobilCam

Wieża MOBILCAM od BCS to niezawodny, mobilny nadzór miejsc trudno dostępnych, które nie posiadają własnej infrastruktury. MobilCAM to idealne rozwiązanie dla ochrony eventów masowych, placy budowy,  parkingach, targach, plenerach, jako dodatkowy nadzór punktowy przy punktach granicznych, czy jako tymczasowy nadzór punktów wrażliwych (np. zgromadzeń, wystaw plenerowych, itp.). Możliwości wykorzystania są niezliczone.

Tylko od Ciebie i Twoich potrzeb zależy to co znajdzie się na wieży. Możesz dobrać każdy odpowiedni sprzęt CCTV z dostępnej oferty BCS i stworzyć bezpieczną przestrzeń, wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. BCS MobilCam to jednocześnie bezobsługowe i najtańsze zabezpieczenie przed kradzieżą lub innymi zagrożeniami.

BCS MobilCam, zdjęcia produktu:

Łatwy transport na miejsce

Wraz z wieżą, BCS oferuje wysokiej jakości ocynkowane ogniowo podwozia wyposażone w amortyzatory, ciężkie koło podporowe, kliny pod koła oraz niezbędne haki i szyny mocujące. Dostępne są w dwóch wariantach:

  1. Przyczepka uniwersalna o udźwigu 1200kg do transportu każdej wolnostojącej wieży Mobilcam, wyposażona w podnośnik hydrauliczny i widły o regulowanej szerokości, hamulec oraz koło zapasowe.

  2. Przyczepka lekka o udźwigu 750kg zespolona z wieżą tworząc zintegrowaną konstrukcję.

Cechy produktu

  • 4 wysuwane podpory oraz stalowe linki zapewnią stabilność masztu nawet przy silnym wietrze do 85km/h, jak również zredukują drgania kamer eliminując fałszywe alarmy.

  • Odporny na wandalizm. W 100% galwanizowana konstrukcja stalowa z dwiema zamykanymi pokrywami górnymi, które chronią znajdujący się wewnątrz sprzęt elektroniczny.

  • Wbudowany, wysuwany maszt o długości 6 metrów z górną częścią masztu wyposażoną w podwójny uchwyt do kamer. 

  • Mocne gniazda do wózków widłowych i punkty montażowe, ułatwiające transport i umieszczenie na miejscu. 

  • Szybki montaż przez jednego inżyniera, co zmniejsza koszty instalacji.

BCS MobileCam - FormatMS

Do pobrania:

Zapraszamy do składania zamówień poprzez bezpośredni KONTAKT z działem obsługi klienta firmy FormatMS 👉🏻 TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, co zagwarantuje właściwy dobór produktów.  

 

17.03.2022

DZIEŃ OTWARTY z BCS MOBILCAM