Zdalny pomiar temperatury ciała

Zdalny pomiar temperatury ciała

Monitoring temperatury ciała ma kluczowe znaczenie podczas rozpoznawania i diagnostyki wielu chorób przebiegających z gorączką. Idealnie sprawdza się w miejscach, w których przebywa wiele osób naraz – takich jak lotniska, urzędy, szpitale. Podwyższona temperatura towarzyszy bowiem wielu schorzeniom – od niegroźnych infekcji wirusowych po poważne choroby. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości ręczne kamery termowizyjne do bezdotykowego pomiaru temperatury renomowanych producentów: HIKVISION, BCS czy GANZ. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Nowoczesne wykrywanie temperatury ciała

Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na bezpieczny, zdalny pomiar temperatury ciała bez konieczności wchodzenia w bezpośredni kontakt z chorym. Dzięki zaawansowanej technologii, doskonałym parametrom technicznym i sprawdzonym systemem detekcji, urządzenia, które u nas znajdziesz, z powodzeniem mogą stosować firmy lub instytucje, w których pojawia się wielu Klientów jednocześnie. Prosty sposób użycia, polegający na skierowaniu kamery termicznej na czoło lub inną część ciała zapewnia dokładny, błyskawiczny pomiar w kilka sekund. Urządzenia, w zależności od modelu obsługują paletę 4 kolorów i posiadają wymienną kartę pamięci.

Dlaczego warto postawić na bezdotykowy pomiar temperatury

Konieczność przebadania dużej liczby osób w krótkim czasie oraz wymogi higieniczne uniemożliwiają stosowanie standardowych procedur takich jak monitoring temperatury ciała za pomocą termometru. Dzięki kamerom HIKVISION, BCS lub GANZ zyskasz szybki dostęp do informacji o tym, która z osób wchodzących do biura, fabryki lub szpitala ma podwyższona temperaturę ciała. To pozwala do minimum skrócić czas reakcji potrzebny na izolację chorego od reszty społeczeństwa.

Jeśli szukasz urządzeń do detekcji osób z podwyższoną temperatura ciała – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią pomożemy Ci wybrać kamerę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.