LAN

LAN

Sieci / okablowanie strukturalne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także stale aktualizowanej wiedzy naszych specjalistów, stale poszerzamy zakres oferty, biorąc pod uwagę coraz nowsze osiągnięcia technologiczne. Zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom proponujemy takie komponenty do sieci strukturalnych, jak przewody światłowodowe, akcesoria do montażu czy rozmaite okablowania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz cieszyć się stabilnym połączeniem z siecią i wykorzystywać wszystkie zalety technologii światłowodowej. Zapraszamy do kontaktu!

Okablowanie strukturalne dla domu lub firmy

Technologia nie stoi w miejscu – stale idzie naprzód i ciągle dostarcza nam nowe udogodnienia. Zespół FORMAT także na bieżąco poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania – na przykład komponenty do sieci strukturalnych. Potrzebujesz okablowania, szafy, przewodu światłowodowego, a może akcesoriów do montażu w domu bądź siedzibie firmy? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością omówimy szczegóły współpracy!

W naszej ofercie są komponenty do budowy sieci strukturalnych, takie jak: okablowanie, szafy, przewody światłowodowe oraz akcesoria do montażu. Sieci strukturalne to systemy uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziane do różnych zastosowań. Umożliwiają tworzenie np. sieci komputerowych lub dołączanie i powiązywanie telefonów oraz innych urządzeń pracujących w sieci wewnętrznej danej jednostki. System okablowania strukturalnego to produkt wielowarstwowo złożony i składa się również z wielu komponentów (kabli, elementów połączeniowych, elementów dopasowujących, i innych). System ten spełnia wymagania określone specyficznymi normami, służące do budowy pasywnych infrastruktury kablowych.