KD

KD

KD = Kontrola dostępu to profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. Z jednej strony mamy do czynienia z prostymi zamkami szyfrowymi, następnie mamy sieciowe systemy kontroli dostępu aż po skalowalne systemy kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych.

Nowoczesne systemy KD

Kontrola dostępu powinna być wysoce niezawodna i przede wszystkim bardzo funkcjonalna i właśnie takie są systemy, które Państwu proponujemy. Produkty w naszej ofercie cechują się również atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

KD i automatyka budynkowa

Kontrola dostępu stanowi trzon oferty inteligentnych systemów zabezpieczeń i jest nieustannie rozwijana, a jej funkcjonalność poszerzana o nowe możliwości. Do tego segmentu należą również: rejestracja czasu pracy, rejestracja pracy wartowników oraz automatyka hotelowa.

Urządzenia KD

Czytnik zbliżeniowy z terminalem, przycisk awaryjnego otwierania drzwi, zewnętrzny zamek szyfrowy – to podstawowe urządzenia KD.

W naszej ofercie znajdziesz rozwinięte technologicznie systemy kontroli dostępu.  To te urządzenia pomogą Ci kontrolować dostęp wybranych osób do przypisanego im pomieszczenia. Takie systemy znajdują swoje zastosowanie  zarówno w firmowych pomieszczeniach, jak i prywatnych pokojach, do których wstęp mają wyłącznie konkretne osoby. W naszej ofercie są systemy kontroli dostępu do biur oraz te do prywatnych pomieszczeń.

Czytniki zbliżeniowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii wyróżnia wysoki stopień bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest prosty interfejs, który przypadnie do gustu odwiedzającym Klientom. Zamki cyfrowe posiadają aż trzy kody dostępu, wyjścia przekaźnikowe i tranzystorowe oraz diody LED. To te cechy w jasny sposób informują o stanie przejścia.

Systemy kd to również przyciski awaryjnego otwierania drzwi. Systemy w naszej ofercie posiadają  stopień ochrony IP23.

Oświetlenie awaryjne

Warto również zwrócić uwagę na gamę urządzeń oświetlenia awaryjnego spełniających standardy norm europejskich.