AUTOMATYKA BUDYNKOWA

AUTOMATYKA BUDYNKOWA

Automatyka budynkowa Siemens – oferta obejmuje:

  • sterowanie oświetleniem,
  • sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem,
  • sterowanie zasłonami, roletami, markizami i silnikami,
  • sterowanie multimediami,
  • centralne sterowanie,
  • sterowanie z aplikacji,
  • sterowanie i integracja z systemami bezpieczeństwa.

Automatyka budynkowa dopasowana do każdego budynku

Automatyka budynkowa oferowana przez Format-MS to systemy dla budynków każdego rodzaju, o różnej wielkości i przeznaczeniu. Mają one otwarte standardy oraz interfejsy komunikacyjne, dlatego użytkownik może integrować szeroką grupę instalacji budynkowych: instalacje grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sterowanie oświetlenia, żaluzji oraz inne potrzebne do synchronizowania urządzenia.

Automatyka budynkowa sposobem na oszczędność

Dzięki dedykowanym możliwościom (tu: centralne inteligentne zarządzanie zużyciem energii oraz wysoko efektywne funkcje oszczędzania energii), a także poprzez wydajną współpracę wszystkich urządzeń i procesów można uzyskać znaczne oszczędności kosztów oraz energii. Automatyka budynkowa to energooszczędna automatyzacja budynków – zarówno tych nowo powstających, jak i już istniejących. Łączenie w jedną sieć systemów rozwiązań budynkowych z funkcjami sterowania pomieszczeniowego na bazie komponentów od naszych producentów to skuteczny sposób optymalizacji zużycia energii.

Synco Livingautomatyka budynkowa od Siemens

System automatyki budynkowej i sterowania Synco Living firmy Siemens obsługuje wiele zadań (związanych z ogrzewaniem, wentylacją, oświetleniem, sterowaniem żaluzjami, przygotowaniem ciepłej wody i opomiarowaniem), które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie poziomu komfortu. Dla użytkownika może to oznaczać mniejsze o 30% zużycie energii do ogrzewania i tym samym kosztów eksploatacji budynku oraz redukcję emisji CO2. Dlatego też na jego instalację zdecydowało się już wielu mieszkańców nie tylko Białegostoku, ale również okolicznych miejscowości. Dołącz do nich już dziś!