Project details

 • VANDERBILT: "Zdjęliśmy z kontroli dostępu bagaż złożoności – możesz więc wykonać system łatwiej i szybciej. Aliro to system kontroli dostępu nowej generacji. Zaprojektowano go tak, aby było go prosto skonfigurować, zainstalować i wycenić po to żeby kosztorys ofertowy był łatwo zrozumiały dla Klienta końcowego."

  Aliro – system kontroli dostępu nowej generacji od Vanderbilt

  Vanderbilt uważa, że systemy kontroli dostępu powinny być proste i bezpieczne. Dlatego połączyli 30 lat doświadczenia z najnowszą technologią internetową, aby dać użytkownikom do ręki pełnię bezpieczeństwa, a jednocześnie zdjąć z niego złożoność obsługi.

  NASZE CENNIKI

  (do pobrania)

  Folder FormatMS

  Funkcje i korzyści

  Dzięki poręcznej aplikacji mobilnej Aliro jest wyposażony we wszystkie funkcje, a jednocześnie jest wyjątkowo łatwy w obsłudze bez konieczności specjalnego szkolenia lub posiadania wydzielonego komputera PC.

  Aliro to system elegancki, elastyczny, łatwy i intuicyjny. Aplikacje umożliwiają zdalne monitorowanie systemu i zarządzanie nim. Pozwalają na konfigurowanie systemu dokładnie tak, jak sobie życzą użytkownicy, bez konieczności specjalistycznego szkolenia.

  Mobilne aplikacje do monitorowania i zarządzania systemem z dowolnego miejsca.

  Monitorowanie i administracja w czasie rzeczywistym ze smartfonu – niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz sprawdzać, kto wszedł, a kto wyszedł, włączać i wyłączać alarmy, blokować i odblokowywać drzwi oraz autoryzować użytkowników. Sterowanie nigdy jeszcze nie było tak łatwo dostępne.

  Koniec specjalistycznych szkoleń i programowania. Intuicyjny interfejs Aliro przeprowadzi użytkownika przez każde zadanie zarządzania systemem, od dodawania nowego użytkownika do zmiany praw dostępu. Każdy jest ekspertem.

  Z oprogramowania Aliro obsługiwanego przez przeglądarkę WWW można korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, dlatego Aliro można obsługiwać i nim zarządzać z każdego miejsca.

  System rośnie wraz z rozwojem obiektu, jest więc równie racjonalne pod względem kosztów w przypadku jednych drzwi, co ponad 500. Przeglądarka WWW i sterowanie z aplikacji mobilnej oznacza mniej kosztownych telefonów poza godzinami pracy do pracowników dysponujących kluczami.

  Wyświetlacze są wyraźne i czytelne, a komunikaty dla administratorów ułatwiające wykonanie zadań są łatwe i zrozumiałe.

  Jedna licencja od momentu instalacji pozwala na łatwe i efektywne programowanie funkcji.

  Aktualizacja systemu przy użyciu dowolnego urządzenia z dostępem do sieci, w tym aplikacji mobilnych.

  PLIKI DO POBRANIA

  Broszura produktu dostępna: TUTAJ

  Ulotka sprzedażowa dedykowana Instalatorom dostępna: TUTAJ

  Słowniczek ikon do pobrania:TUTAJ

  Jak to działa? Filmiki instruktażowe są dostępne:TUTAJ

  Aplikacja mobilna – Dostępna wkrótce

  Aplikacje do monitorowania i zarządzania w trasie lub w terenie
  Aplikacja ALIRO umożliwia monitorowanie, zarządzanie użytkownikami i administrację w czasie rzeczywistym przy użyciu smartfonu z systemem iOS lub Android. Gdziekolwiek jesteś, masz pełną kontrolę nad sterowaniem drzwiami, sprawdzaniem, kto wszedł, a kto wyszedł itp.