Promocja!

Patchcord SC-LC 2m

16,25 

światłowodowy wielomodowy

Kategoria: Tag:

Opis

Patchcord SC-LC 2m

Patchcord SC-LC 2m

CBF Patchcord światłowodowy wielomodowy (MM OM2 50/125) duplex z złączem SC-LC o długości 2m.

Szczegółowe informacje

CBF Patchcord światłowodowy wielomodowy (MM OM2 50/125) duplex z złączem SC-LC. Patchcord wykonany w kablu osłonowym 2mm. Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami w standardzie Telcordia GR-326-CORE. Światłowód jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę.

Zastosowanie:
– Sieci LAN, MAN, WAN,
– Systemy WDM, FTTx
– Rozwiązania CATV,
– Budowa Siecie pasywnej,
– Punkty węzłowe i dystrybucyjne,
– Rozwiązania w automatyce,
– Transmisja danych (audio, video)

Cechy:
– Powtarzalność pomiarów,
– Praca w szerokim zakresie temperatur,
– Niska tłumienność,
– Bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
– Wysoka jakość wykonania,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.