O nas

O nas

Doświadczenie. Kompetencje. Bogata oferta. Profesjonalizm.

ponad 30 lat na rynku systemów zabezpieczeń

Format-MS działa od 2002 roku. Natomiast nasze doświadczenie to przeszło 30 lat na rynku. Jako pierwsi na terenach województwa podlaskiego rozpoczęliśmy dystrybucję systemów zabezpieczeń. Jesteśmy dumni z tego, że zaufało nam już tak wielu klientów.

Bogata oferta najlepszych produktów na rynku

Posiadamy u siebie wszystkie te produkty, które są zarówno podstawą dla dużych projektów inwestycyjnych, jak i mniejszych realizacji. Nasza oferta zawiera przede wszystkim inteligentne systemy zabezpieczeń, systemy przeciw pożarowe, telewizję przemysłową oraz kontrolę dostępu.

Tylko profesjonaliści

Nasi pracownicy mają okazję zdobywać wiedzę u źródła, a to czyni ich gwarantem rzetelnego doradztwa oraz profesjonalnej obsługi, począwszy od etapu projektowania po finalizację inwestycji.

Atrakcyjne systemy rabatowe

Doceniamy lojalną współpracę : oferujemy dodatkowe punkty rabatowe oraz dostęp do specjalnych pakietów zakupowych.

Nasi Klienci

Zatrudniamy

Zrealizowane projekty

Zdobyte nagrody

Nasi pracownicy

Maciej Szutkiewicz
Maciej Szutkiewicz
Właściciel
Maciej Szutkiewicz jest założycielem i właścicielem firmy FORMAT-MS. To ceniony menadżer i przedsiębiorca. Jego doświadczenie w branży sięga 1991 roku. Na zaufanie klientów do firmy Format złożył się szereg czynników, do których należą przede wszystkim działania inwestycyjne, stabilizujące i restrukturyzacyjne podejmowane przez pana Macieja. Pan Maciej do każdego klienta podchodzi indywidualnie
Rafał Kurzawski
Rafał Kurzawski
Kierownik Działu Sprzedaży
Pan Rafał Kurzawski pełni funkcję Kierownika Działu Sprzedaży. Absolwent Politechniki Białostockiej. Jest związany z firmą Format-Ms od 2006 roku. Zarządza obszarem sprzedaży, nadzoruje współpracę naszego zespołu i uczestniczy w procesach kluczowego ofertowania i negocjowania warunków sprzedażowych. Nadzoruje i koordynuje przebieg zamówień sprzedażowych i zakupowych.
Jacek Niemczynowicz
Jacek Niemczynowicz
Starszy specjalista ds. serwisu // Doradca Handlowy do Spraw Technicznych
   
Marcin Lewasz
Marcin Lewasz
Specjalista ds. strategicznych klientów
Grzegorz Sienkiewicz
Grzegorz Sienkiewicz
Doradca Handlowy do Spraw Technicznych