BCS PROMOCJE

tu znajdziesz najlepsze oferty cenowe produktów CCTV:
BCS LINE, BCS POINT, BCS VIEW, BCS BASIC oraz ZASILACZY.

 

format-ms baner promocje

BCS PROMOCJE 4 w 1 

Oferta kamer pracujących w technologii HD-CVI/HD-TVI/AHD/Analog. Doskonała jakość w niskiej cenie.

Czterotrybowe kamery przemysłowe HD wysokiej rozdzielczości marki BCS

Kamery 4w1 obsługują technologię HD-CI, HD-TVI, AHD, analogową przez kabel 

BCS PROMOCJE BASIC

W ofercie znajdziesz niezawodne i praktyczne rozwiązania, a w tym warte uwagi systemy IP i systemy analogowe serii BCS BASIC. Szukasz monitoringu, który zapewni ci poczucie bezpieczeństwa o każdej porze? Dobrze trafiłeś. Kamery BCS BASIC pozwalają uzyskać obraz wysokiej jakości nawet w nocy. Urządzenia wyposażone są w mechaniczny filtr podczerwieni ICR, dzięki czemu działają skutecznie nawet przy trudnych warunkach oświetleniowych.

System BCS BASIC – Twój monitoring

Oferowany  system BCS BASIC idealnie sprawdzi się do monitorowania sklepów, hali magazynowych, pomieszczeń biurowych czy nawet domu. Kamery posiadają obudowę o wysokiej klasie szczelności, w związku z czym mogą być użytkowane zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Urządzenia serii BCS BASIC nadają się do wykorzystania w małych oraz średnich systemach monitoringu. Oferują wiele przydatnych funkcji, co bezpośrednio przekłada się na jakość otrzymywanych nagrań. Kamery z serii BSC BASIC posiadają opcje kompensacji tła i kontroli wzmocnienia. Dla jeszcze lepszej widoczności urządzenia zostały wzbogacone o funkcję cyfrowej redukcji szumów. Dzięki DNR odbierany obraz jest czysty i wyraźny, co z kolei znacznie ułatwia identyfikowanie znajdujących się na monitorowanym obszarze osób.

Wyjątkowa oferta – BCS BASIC

System BCS BASIC został stworzony z myślą o tych, którzy chcieliby posiadać niezawodny system monitoringu wizyjnego za niewygórowaną cenę. W naszej ofercie znajdziesz kamery analogowe typu kopułowego i tubowego, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest monitorowanie dokładnego, szczegółowego obrazu. Do urządzeń proponujemy zakup przełączników PoE z tej samej serii, co zagwarantuje jeszcze wyższą jakość pracy całego systemu. Switche BCS BASIC występują zarówno w wersji zarządzanej, jak i niezarządzanej. Część urządzeń posiada wbudowany uchwyt, co daje możliwość ich montażu w szafie RACK.

Jeśli nie znasz się na systemach CCTV, nasi pracownicy z chęcią doradzą ci w doborze wszystkich urządzeń tak, aby sprostały twoim wymaganiom. Jeśli zdecydujesz się na zakup systemu monitoringu BCS BASIC zapewnimy ci także pełne wsparcie przy procesie konfiguracji.BCS PROMOCJE LINE

Sprawnie funkcjonujący monitoring to nie tylko ciągłe zapewnienie dostępu do obrazu czy dźwięku. Świadomość i potrzeby Klientów, a także dynamiczny rozwój branży sprawiły, że dziś technologia obserwacji to jakość, mobilność, innowacyjność i wygoda. Wszystko to łączy w sobie system monitoringu BCS LINE.

BCS LINE to wyjątkowa gama produktów telewizji przemysłowej, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania. W szerokiej ofercie znaleźć można system monitoringu bazujący na technologii analogowej oraz IP. Czym charakteryzują się te systemy monitoringu i dlaczego warto postawić właśnie na BCS LINE?

Uznanie i jakość wśród Klientów

BCS LINE od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród ekspertów i osób, które z niego korzystają. Umożliwia on dowolną konfigurację, szerokie możliwości kamer, niezawodne i zaawansowane technologicznie rejestratory i niezbędne do poprawnej pracy wsparcie związane z akcesoriami, a także oprogramowaniem. Łatwe w użyciu i kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, dostępnymi na rynku.

Poza rzeczami typowymi dla systemów monitoringu w ofercie znajdą Państwo również monitory, dekodery, urządzenia magazynujące dane oraz coraz popularniejsze urządzenia inteligentne.

Dwie kategorie – jedna świetna jakość

Wśród dostępnych systemów możemy wyróżnić system analogowy (w technologii HDCVI) cechujący się wyjątkową jakością nagrań, stabilnością i niezawodnością (działającą nawet w jakości 4K), a także system IP umożliwiający pracę w rozproszonym środowisku sieciowym, zapewniający wysoką jakością nagrań i niezawodnością pracy.

BCS PROMOCJE POINT

BCS POINT, na który składają się systemy IP oraz systemy Analogowe wysokiej rozdzielczości.

Systemy IP BCS POINT 

W asortymencie można znaleźć bogactwo urządzeń, składających się na profesjonalny system monitoringu. Są to m.in.: rejestratory, kamery, switche i monitory dostosowane do systemów CCTV, oprogramowanie dedykowane BCS MANAGER oraz dodatkowe akcesoria, które pozwolą wykonać nam profesjonalną instalację.

Rejestratory

W przypadku rejestratorów dostępne są modele różnego typu: 4-kanałowe, 8-kanałowe, 9-kanałowe, 16-kanałowe, 32-kanałowe, 64-kanałowe oraz 128-kanałowe. Za sprawą mnogości opcji łatwo dobrać sprzęt do własnych potrzeb.

Kamery

Natomiast poszukując odpowiedniej kamery, możemy wybrać między urządzeniami kompaktowymi, tubowymi, kopułowymi, obrotowymi PTZ oraz fisheye. Bez problemu dopasujemy więc odpowiedni sprzęt w zależności od tego, na jaką rozdzielczość systemu monitoringu BCS POINT się zdecydujesz.

Systemy HD Analog BCS POINT

System monitoringu BCS POINT gwarantuje również sprawnie działający organizm ochronny, który za sprawą rejestratorów, kamer i specjalnego – dedykowanego oprogramowania BCS Point, kontroluje określony obszar, chroniąc Twoją własność. Proponowany przez nas system monitoringu BCS POINT to profesjonalne urządzenia, które cechują się funkcjonalnością, niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Zaletą proponowanego rozwiązania jest uniwersalność, dzięki obsłudze wszystkich dostępnych formatów na rynku bez problemu dostosujesz nowy system do istniejącej analogowej instalacji oraz rozbudujesz ją o nowe urządzenia IP w rozdzielczości 4K.

BCS PROMOCJE VIEW

Linia produktów BCS VIEW, które składają się z urządzeń IP wysokiej rozdzielczości.

Systemy IP BCS VIEW

W naszym asortymencie można znaleźć bogactwo urządzeń, składających się na profesjonalny system monitoringu. Są to m.in.: rejestratory, kamery, switche i monitory dostosowane do systemów CCTV, oprogramowanie dedykowane BCS MANAGER oraz dodatkowe akcesoria, które pozwolą wykonać nam profesjonalną instalację. W przypadku rejestratorów dostępne są modele różnego typu: 4-kanałowe, 8-kanałowe, 9-kanałowe, 16-kanałowe, 32-kanałowe, 64-kanałowe oraz 128-kanałowe. Kompatybilność produktów wpływa na łatwość doboru sprzętu do własnych potrzeb.

Natomiast poszukując odpowiedniej kamery, możemy wybrać między urządzeniami kompaktowymi, tubowymi, kopułowymi, obrotowymi PTZ oraz fisheye. Bez problemu dopasujemy więc odpowiedni sprzęt w zależności od tego, na jaką rozdzielczość systemu monitoringu BCS VIEW się zdecydujesz.

BCS PROMOCJE ZASILACZE

  • EXTENDERY
  • KONWERTERY
  • OBUDOWY
  • OGRANICZNIKI PRZEPIĘĆ
  • PRZETWORNICE
  • SWITCHE POE
  • ZASILACZE

Link do aktualnych promocji na stronie firmy BCS: TUTAJ

Źródło informacji o systemach BCS: TUTAJ