AUTOMATYKA BUDYNKOWA

AUTOMATYKA BUDYNKOWA

AUTOMATYKA BUDYNKOWA– OFERTA OBEJMUJE:

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem
  • sterowanie zasłonami, roletami, markizami i silnikami
  • sterowanie multimediami
  • centralne sterowanie
  • sterowanie z aplikacji
  • sterowanie i integracja z systemami bezpieczeństwa

Automatyka budynkowa to rozwiązania dla każdego budynku

Automatyka budynkowa oferowana przez Format-MS to systemy dla budynków każdego rodzaju, o różnej wielkości i przeznaczeniu. Systemy, które znajdują się w naszej ofercie mają otwarte standardy oraz interfejsy komunikacyjne, dlatego użytkownik może integrować szeroką grupę instalacji budynkowych: instalacje grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sterowanie oświetlenia, żaluzji oraz inne potrzebne do zsynchronizowania urządzenia.

Energooszczędność dla wszystkich

Na przykład, poprzez dedykowane możliwości (tu: centralne inteligentne zarządzanie zużyciem energii oraz wysoko efektywne funkcje oszczędzania energii) a także poprzez wydajną współpracę wszystkich urządzeń i procesów można uzyskać znaczne oszczędności kosztów i energii. Automatyka budynkowa to energooszczędna automatyzacja budynków – zarówno tych nowo powstających, jak i już istniejących: łączenie w jedną sieć systemów rozwiązań budynkowych z funkcjami sterowania pomieszczeniowego na bazie komponentów od naszych producentów to skuteczny sposób optymalizacji zużycia energii.

Synco living – oszczędzaj energię za pomocą innowacyjnego systemu automatyki mieszkaniowej

System automatyki budynkowej i sterowania Synco living firmy Siemens obsługuje wiele zadań (związanych z ogrzewaniem, wentylacją, oświetleniem, sterowaniem żaluzjami, przygotowaniem ciepłej wody i opomiarowaniem), które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie poziomu komfortu. Dla użytkownika może to oznaczać mniejsze o 30% zużycie energii do ogrzewania i tym samym kosztów eksploatacji budynku oraz redukcję emisji CO2.

Automatyka budynkowa! Warto o tym pomyśleć. Sprawdź naszą ofertę.