Rejestracja czasu pracy wartowników

Project details

 • Roger:
 • Satel:
 • Vanderbilt:
 • Bosch:
 • Czytniki
  %
 • Zasilacze
  %
 • Punkty kontrolne
  %

Rejestracja czasu pracy wartowników to urządzenia  do kontroli pracy wartowników. Jest to niezastąpione rozwiązanie mające na celu nadzór pracowników zobowiązanych do przebywania w wyznaczonych miejscach w określonym czasie, np. wartownicy, strażnicy, dozorcy bądź konwojenci.

NASZE CENNIKI

(do pobrania)

Folder FormatMS

Rejestracja czasu pracy wartowników, urządzenia do zarządzania ruchem

Umożliwiają sprawny monitoring oraz kierowanie ruchem pracowników z uwzględnieniem czasu oraz obszaru ruchu. Dzięki przenośnym czytnikom transponderów zbliżeniowych można uniknąć konieczności montażu drogich czytników w miejscach nadzorowanych.

Czytniki, podstawą systemu do rejestracji czasu pracy wartowników

Oferowane czytniki cechuje wandaloodporna konstrukcja i wbudowana pamięć. Obecne systemy są bardzo rozbudowane. Takie systemy mają możliwość dodania aż 10 tysięcy punktów kontrolnych. W ofercie dostępne są punkty kontrolne przystosowane do montażu i pracy zewnętrznej (z opcją mocowania na ścianie lub pod tynkiem), wewnętrznej lub na podłożu metalowym. W naszej ofercie można znaleźć również zasilacze-ładowarki do czytników oraz kable.

Patrol II LCD

Patrol II LCD jest przenośnym czytnikiem transponderów zbliżeniowych przeznaczonym do rejestracji obecności osób w wyznaczonych punktach obiektu lub terenu. Urządzenie przeznaczone jest głównie do weryfikacji obchodów dokonywanych przez wartowników, niemniej może również znaleźć zastosowanie w innych sytuacjach, gdzie zachodzi potrzeba kontroli obecności osób w miejscach oddalonych. Instalacja systemu PATROL polega na rozmieszczeniu w wybranych lokalizacjach budynku lub obszaru zbliżeniowych punktów kontrolnych oraz skonfigurowaniu czytnika. Każdemu punktowi kontrolnemu oraz identyfikatorowi osoby można przypisać nazwy (etykiety), które później ułatwią znacznie interpretację historii zarejestrowanych zdarzeń.

Patrol Master 3

Program Patrol Master 3 jest dedykowany do obsługi przenośnego czytnika zbliżeniowego Patrol II LCD. Program ten został napisany od nowa i w porównaniu z poprzednią wersją oferuje nie tylko nowy, ulepszony interfejs użytkownika, ale przede wszystkim udostępnia nowe funkcjonalności. Jedną z najważniejszych jest możliwość automatycznej analizy zarejestrowanych tras obchodów i porównanie ich z zdefiniowanymi wcześniej trasami wzorcowymi. Dodatkowo, program oferuje ulepszone mechanizmy raportowania i przeglądania zdarzeń. Co prawda Patrol Master 3 nie jest aplikacją sieciową może jednak być użytkowany z poziomu wielu, niezależnych stacji roboczych (komputer PC z zainstalowanym programem Patrol Master 3) łączących się do wspólnej bazy danych. Program jest rozpowszechniany bezpłatnie i może być użytkowany na systemach Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP. Użytkownicy podłączeni do Internetu są automatycznie powiadamiani o dostępnych aktualizacjach i za naciśnięciem klawisza mogą instalować nowsze wersje aplikacji.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *